Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Hubněte s pomocí bylinek a koktejlů

19.12.2014

Svádíte neustálý boj s nadbytečnými kilogramy a přemýšlíte o tom, co ještě vyzkoušet? Zdravá strava a pohyb sice mohou pomoci, ale někdy to nestačí. Již naši předkové se s veškerými neduhy odkazovali na bylinky, které mají v medicíně své nezastupitelné místo. Ačkoliv lékaři bylinkám příliš nevěří, jejich účinky jsou léty prověřeny. Vyzkoušejte hubnutí s bylinkami, které představují čistě přírodní lék, bez chemie a vedlejších účinků.

Bylinky – zázrak z přírody

Bylinky na hubnutí vám otevírají úplně nové možnosti v boji s nadváhou. Nejde jen o plevel, který roste na zahrádce, ale o skutečný dar. Nyní máme na mysli starou známou kopřivu, kterou většina z nás za plevel považuje. Přitom kopřiva je plná minerálů a vitamínů A. Je silně močopudná a zbavuje tělo odpadních látek. Není nic snazšího, než si uvařit kopřivový čaj a popíjet jej několik týdnů. Výsledky se brzy dostaví.

Mezi další bylinky, které mají pozitivní vliv na metabolismus, patří také kontryhel (ženy jej jistě znají, neboť pomáhá při početí) a také řebříček, který má zase funkci detoxikační. Fenykl budou znát maminky novorozenců, neboť pomáhá při nadýmání a zároveň je močopudný a podporuje činnost vylučování trávicích enzymů. „Kyselý jako šťovík“, toto rčení znají patrně všichni. Málokdo však ví, že šťovík má také velice močopudné a detoxikační vlastnosti. Čistí krev a také stimuluje jaterní činnost. Je to tedy výborný pomocník při hubnutí.

Koktejly, které vám pomohou zhubnout

Kromě bylinek se při hubnutí můžete spolehnout také na koktejly na hubnutí. Je pro ně charakteristické, že obsahují hodně vlákniny a kvalitních bílkovin. Tělo tedy dostane potřebnou energii, neboť koktejly zasytí na dlouhou dobu. Velkou výhodou je snadná příprava a lahodná chuť.

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus
Řadit podle: Počet zboží na stránku Přejít na stránku:


Máta peprná

Máta peprná

Čeleď: hluchavkovité (Lamiaceae), .. více