Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Alabastrové ručičky díky nehtovému studiu

26.11.2014

Pokud se zaměříme na ruce jako celek, může nás zaujmout hned několik věcí. Tou první je fakt, že se o ruce hezky staráme a dopřáváme jim každodenní péči v podobě nejrůznějších krémů, olejíčků a další kosmetiky - výsledkem jsou hydratované a hebké ruce. Tou druhou je již manikúra samotná. Mnoho z nás si ostříhá nehty a tím pro něj vše končí. Je to škoda, protože nehty umožňují i jiné postupy (pilování, leštění, lak na nehty). Možná se vám třepí nehty nebo jim chybí lesk, ale posouzení nechte na odbornících.

Je rozdíl, když se uchází o pracovní místo asistentky ředitele žena s atraktivními nehty. Jistě má i ona vyšší šanci na úspěch, než žena, která o sebe v tomto nebo jiném ohledu tolik nedbá. Na vzhledu prestižním firmám opravdu záleží. Není to jen o tom, co máte nebo nemáte v hlavě.

 

Centrum Prahy je ideální možností k relaxaci a vychutnání si péče, když se někdo stará o nás. Nehtové studio v Praze tak nabízí řadu služeb, které si člověk ihned zamiluje. Ať už je to klasická nebo japonská manikúra P - shine, vždy odcházíte spokojeni s tím, co vám tu usměvavá manikérka vytvořila.

Poslední dobou je trendem přirozenost, takže u mnohých žen stačí jen krásu nehtů trochu podpořit a upravit. Nejedná se o umělé nehty, to je v našem případě vedlejší produkt. Jde o zpevnění, posílení a také zjemnění kůžičky v okolí nehtů. Od těchto základních pojmů se odvíjí i techniky, které jsou použity. Parafínové zábaly kůži dokonale zjemní a ruce jsou na dotek jemnější.

Mimo jiné se věnujeme i nohám. Ostříhat nehty si dnes umí každý, ale věnuje - li se pedikúře delší čas, odměnou je nejen odstranění zhrubělé kůže, ale i odpočinek. Nepřímo tak dochází k uvolnění celého těla a do žil se vlije nová energie. Objevte svou přirozenou krásu - manikúra a pedikúra. Slovo „nejde“ u nás neexistuje, vždy se najde individuální řešení pro každého z vás. Pohodový pocit je velmi příjemný a uvidíte, že si o něj tělo řekne samo. Jednou se objednáte a podruhé už se budete na procedury těšit s předstihem. Síla a zdraví nehtů je důležitá, možná jste na to už přišli sami, ať jste žena nebo muž.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami