Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Buďte zdraví, ušetříte na pojištění

9.9.2016

Při výpočtu poplatku za vaše životní pojištění se zohledňuje řada faktoru – věk, kondice, pohlaví, důvod, proč se pojištěnec pojišťuje, požívání různých škodlivých látek. Pojišťovny na vyhodnocování všech těchto faktorů důsledně lpějí, protože na nich záleží úspěšnost celého projektu.

Pokud u nich dojde k tzv. negativnímu výběru, tj. zájmu lidí, kteří mají výrazně vyšší pravděpodobnost úmrtí než jiné skupiny, musí to promítnout do ceny pojištění.

Aby si všechna potřebná fakta zjistili, využívají vlastních dotazníků a také vyžadují potvrzení od lékaře.

Na co tedy po jejich získání přihlížejí:

V prvé řadě je to váš tělesný index, vážíte na svoji výšku příliš mnoho, připlatíte si. Je vaše hmotnost skutečně velmi vysoká, zaplatíte ještě mnohem více.

Za druhé kouření. Pokud patříte mezi ty, co vykouří krabičku za den, buďte si zcela jistí, že to vaše pojišťovna neopomine.

Za třetí alkohol. Chcete mít nízkou sazbu u svého pojištění, s alkoholem to nepřehánějte a nebude vám ani hrozit vysoká sazba.

Za čtvrté, rizikové sporty. Rádi si zaskáčete padákem, co naplat. Hádám, že asi nepřestanete, budete si muset připlatit.

Nekouříte, nepijete, nemáte nadváhu, ani nepodstupujete zvýšená rizika, neváhejte se pojistit, ceny pro vás budou příznivé.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami