Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Bylinky pro zdraví ženského organismu

2.12.2015

Lidský organismus je velmi složité uspořádání buněk, které jsou na sobě závislé a vzájemně se ovlivňují. Složité systémy jsou náchylné ke vzniku chyb a problémů, které mohou vyplývat i z pouhých maličkostí. Klíčem pro správné a optimální fungování organismu je rovnováha a harmonie. Když všechno pracuje přesně tak, jak má, cítíme se plni energie, jsme silní, zdraví, vypadáme lépe a jsme šťastnější. Znovu nalezení rovnováhy někdy bývá problematické, obzvláště v těle ženy, kde se hladiny hormonů hodně mění. A co vám pomůže k nastolení rovnováhy?

Ustálení a lepší výkonnost metabolismu

Při častých výkyvech hormonů spojených například s menopauzou dochází k narušení přirozeného stavu organismus, nastává nerovnováha a zdraví ženy je ohroženo.To může znamenat přibírání na váze, častou únavu, deprese a další problémy. Přípravek Sibiřské zdraví na normalizaci metabolismu ženského organismu pomáhá tělu vypořádat se se změnami a začít opět aktivně pracovat.

Kompletní očista buněk

Zdraví ženy závisí na kvalitě jednotlivých buněk. Pokud jsou zdravé, dochází ke správné výměně látek, metabolismus probíhá přesně tak, jak má a všechny zákeřné toxiny a škodlivé látky jsou úspěšně zneškodněny a odeslány na cestu pryč z našeho těla. Když však buňky nejsou v nejlepší kondici, nemohou podávat ani dobrý výkon. Potom přichází na řadu přípravek Prameny čistoty, který pomáhá buňkám, aby pracovaly lépe a více vydržely. To kromě zvýšení imunity, větší energie a dalších benefitů přináší i zpomalení stárnoucích procesů v těle.

Jak vyzrát na premenstruační syndrom nebo menopauzu?

Doplněk stravy Sibiřské zdraví s obsahem propolisu se stará o zdraví žen v problematickém před nebo během menstruačního cyklu. Pomáhá tělu lépe reagovat na změnu hladiny jednotlivých hormonů a tlumí nepříjemné projevy, jako jsou přílišné chutě k jídlu, podrážděnost, únava a jiné. Skvělé výsledky má i při používání v menopauze, kde navrací stabilitu a organismus lépe zvládá přechod do jiné etapy.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami