Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Centrem dění je rodina

2.9.2011
RodinaChystáte se do porodnice? Řešíte problémy Vašeho malého, anebo velkého školáka? Přemýšlíte, jak zabavit předškoláky? Nevíte si rady se svým miminkem? Internetový portál Rodicum.cz Vám poradí, jak úspěšně zvládnout výchovu dítěte každého věku.      

Jak už sám název portálu www.rodicum.cz napovídá, že centrem dění je rodina a její členové. Děti, rodiče, prarodiče a všichni ostatní, kteří ovlivňují rodinné dění. Abyste snadno našli to, co Vás nejvíce zajímá, jsou jednotlivé články přehledně rozděleny do příslušných kategorií, například těhotenství, miminko, batole, předškoláci, školáci, dospívání, výchova, vztahy, bydlení a další. Velké oblibě se rovněž těší sekce maminky a tatínkové, kde maminky najdou praktické tipy, jak se po porodu dostat znovu do formy, proč je dobré navštěvovat mateřská centra, anebo jak zařídit, aby Vás děti nepřipravily o partnerský život. K navštěvovaným odkazům rovněž patří poradna výživa a kojení a diskuze. Diskuze otvírá prostor k řešení různých otázek, jako je třeba mateřská dovolená či porod. Novinky na trhu přináší zajímavé inspirativní tipy.   

Sekce nejen o dětech

Mezi nejčtenější kategorie patří těhotenství týden po týdnu. V tomto seriálu se budoucí maminky dočtou mnoho zajímavého o svém stavu, stejně jako o tom, jak se postupně vyvíjí jejich miminko. Ve kterém týdnu těhotenství má plně vyvinuté své orgány, kdy už má plně vyvinutou páteř, a jak se mění jeho průměrná délka a hmotnost. V jednotlivých dílech nechybí ani praktické rady, například, jak rozeznat poslíčky od kontrakcí vedoucích k porodu, čeho se v těhotenství vyvarovat, jaký si vybrat sport, anebo co v průběhu těhotenství jíst, a co naopak raději nejíst. Pokud čekáte miminko a ještě si nejste jisti, jaké mu vyberte jméno, můžete načerpat inspiraci načerpat v sekci jména pro miminka. Nenajdete zde pouze česká jména, ale také jména, která nosí děti v sousedním Německu, anebo ve vzdálenějším Řecku. Nastávající maminky rovněž oceňují, že si v sekci moje těhotenství mohou vyměnit pocity a zkušenosti s ostatními maminkami. Na těhotenství týden po týdnu navazuje seriál první rok miminka, který Vám poradí, jak pečovat o miminko od narození až do jeho prvních narozenin. A aby toho nebylo málo, v sekci První rok batolete na Vás čeká reality show. Její hlavní hrdina, roční Míšánek zde prostřednictvím své maminky popisuje, jak poznává svět. Náležitou pozornost rovněž věnujeme starším dětem a teenagerům. Milí rodičové, nalistujte věkovou kategorii, anebo sekci, která Vás nejvíce zajímá! 
         

Autor: Redakce ZS


Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami