Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Co potřebujete k prožití skutečně dokonalých Vánoc? Já křeslo

3.12.2018

Umění relaxovat je základem zdravého životního stylu. Zbytečně budete investovat peníze do zdravých potravin, když je pak jíte ve stresu. K ničemu nebude sportování, když propocené chvilky neprostřídáte s kvalitní relaxací. A kde se relaxuje lépe než v dobrém křesle? 

Relaxační křesla – to je dokonalá terapie

Relaxace doslova jako zdravotní pomůcka, to jsou relaxační křesla. Některá se chlubí třeba jen ergonomickou konstrukcí a tvarem, jiná jsou na nás připravena s dálkovým ovládáním a spoustou masážních funkcí. Kdo by si nedal díly svého oblíbeného seriálu spolu s masáží? Masážní křeslo ARTUŠ z nabídky Atan nábytek je polohovatelné elektrické křeslo z kůže a ekokůže, s 8 masážními body. Má dokonce nosnost až do 150 kg, takže se neporouchá ani pod větším zadečkem.

Někomu postačí nožky hezky nahoru

Pohled do obývacího pokoje, kde se na konferenčním stolku vyjímá hned několik párů ponožek, není zrovna lichotivý. Stejně tak, jako pak podlaze nelichotí nešťastně nohou svržené a rozlité červené víno. Pořiďte si relaxační křeslo, které umožňuje sedět se zvednutýma nohama. Jako tip mohu opět z Atan nábytku doporučit polohovací křeslo s integrovaným podnožím ARMIN. Má neutrální béžovou barvu a hezky jej zkombinujete s celou řadou obývacího nábytku či s různými sedačkami.

Kdo by nemiloval relaxaci v houpacím křesle?

Houpání je naprosto unikátní pohyb, na který jsme si zvykli již v maminčině bříšku. Většina z nás se ráda houpe dodnes. Houpacích křesel je na trhu celá řada. Moderních, s různými vychytávkami, hodících se k celým sedacím soupravám. Ale možná, že stejně jako já pořád myslíte na to tradiční ratanové houpací křeslo, které měla vaše babička. Tak nesněte a pořiďte si jej. Koupit se dá i dnes v různých modifikacích. Jedním z nejhezčích, rovnou s polstrováním, je ratanové houpací křeslo Axin. I to najdete v nabídce Atan nábytek. Více na webu.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami