Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Dopřejte svým zubům péči, za niž se vám odvděčí

7.6.2017

Už vás unavuje pohled do zrcadla, kde vidíte zažloutlé zuby, jež nelze vyčistit ani drahými zubními pastami? Sáhli jste po zaručeně funkčním přírodním prostředku, jedlé sodě. Jenže ta, ačkoli znatelně pomáhá při krvácení dásní, čistění zubů od zubního kamene, dokonale zuby nevyčistí. Navíc její časté používání poškozuje sklovinu a dásně. Co teď?

Kde vašim zubům pomohou ke kráse?

Nemusíte chtít mít zuby jak americký herec, ale přece jen to, co na vás a okolí září, když se smějete, není to pravé ořechové. Zaručené přípravky selhaly, omezili jste pití kávy, černého čaje, červeného vína a dokonce ani nejste vášnivý kuřáci. Začátek dobrý, teď už se jen objednat k prověřenému dentálnímu hygienikovi do zubní ordinace Praha, jenž si na váš chrup posvítí, zbaví jej zubního kamene a během jedné či dvou návštěv vám zuby vyčistí. Zubař Praha vám může vytvořit rovněž bělicí fólie a poskytne bělící preparáty, které si aplikujete doma. Vysvětleme si podrobněji, jak ordinační bělení zubů Praha a domácí bělení probíhá.

Rozdíly mezi ordinačním a domácím bělením zubů

V zubní ordinaci se na vyčištěné zuby nanese ochrana dásně a poté 35% peroxidový gel. Během hodiny až 90 minut se dostaví okamžitý efekt a zuby budou prosvětleny o několik odstínů. Je doporučeno bělení zubů opakovat po roce až dvou letech. Pro domácí bělení se nejprve vytvoří sádrové modely zubů, následně se do nich vytlačí upravené fóliové chrániče, jež si odnesete domů se setem Opalescence. Po instruktáži už si aplikujete chrániče spolu s bělícími přípravky na pár hodin denně, nejpozději za tři týdny už se můžete smát a směle konkurovat americkému herci.

Pravidelné prohlídky i nadstandardní péče

Bělení zubů není jediným úkonem, jemuž se zubař Praha věnuje. V zubní ordinaci se aplikují zubní implantáty, provádí dentální hygiena Praha, stejně jako pravidelné prohlídky dětí a dospělých.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami