Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Fyzioterapie Praha 9- jak najít účinnou metodu, jak vás zbavit bolesti

2.12.2017

Už jste proti bolesti zad vyzkoušeli jógu i pilátes? Máte za sebou aplikaci teplých i studených obkladů (led, vyhřívací polštáře, horké koupele, speciální lampy ...)? Brali jste na prokrvení ztuhlých svalů a jejich uvolnění masáže? Ale stále to není ono? Hlídáte si polohu při spaní, ležíte na správné matraci a polštáři - přesto nic nepomáhá? Za problémy s vaším pohybovým aparátem může být také stres nebo úzkost. Problémy však mohou být způsobeny i nesprávným držením těla při stání a sezení, které způsobují zbytečné napětí v oblasti zad. Pokud se snažíte mít záda pod kontrolou a nic nepomáhá, bude nejlepší, když se obrátíte na fyzioterapii Praha 9.

Redcord - úžasné cvičení, které pomáhá

Na začátku onemocnění se bolesti zad projevují pocitem ztuhlosti nebo napětím. Pokud problém nezačnete řešit včas, přijdou postupně stále větší a větší bolesti. Můžete se pak dopracovat až takových pocitů, jako by vám někdo vrážel do zad meč a kroutil jím. I tak může vypadat zablokovaná páteř. A i když se ráno před odchodem do práce nadopujete léky proti bolesti, spíše vás na chvíli omámí, než aby vám opravdu pomohly. Co s tím? Začít cvičit v závěsném aparátu redcord. Cviky vám přesně na míru stanoví zkušený fyzioterapeut Praha 9. Výsledky se dostaví poměrně rychle a doslova vás ohromí.

Kontaktujte rehabilitaci Praha 9

Lékař na rehabilitaci Praha 9 po důkladném vyšetření zhodnotí stav vaší páteře, držení těla, poradí vám, jak provádět určité činnosti, zjistí, jak reagujete na dotyk a tlak na některých místech. V případě podezření na další souvislosti navrhne i vyšetření srdce, plic, orgánů v břišní dutině a podobně. Někdy je třeba podstoupit i laboratorní a další vyšetření. Pomocí unikátní léčebné metody Neurac objeví nesoulad mezi svaly, šlachami a klouby a určí další postup léčby.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami