Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Hledáte nevšední dárek? Vyberte pro oslavence investiční zlato

1.11.2021

Ve chvíli, kdy se chystáte někomu z členů rodiny či dobrému známému koupit dárek k významné životní události, je dobré si vše důkladně rozmyslet. Stačí uvažovat, zda by vás osobně potěšilo, kdybyste pokaždé dostali stejné fádní dárky, jež by brzy skončily bez využití v koši. Když už do dárku hodláte investovat trochu více peněz, měl by stát za to. Velmi zajímavou myšlenkou je nákup zlata v podobě mincí a slitků.

Investoři už nejsou tak dominantními kupci zlata

Investiční zlato se dříve prodávalo hlavně bohatým investorům, kteří jej dodnes považují za bezpečný přístav, u něhož neriskují, že přijdou o vložené finanční prostředky. V poslední době se ale nabídka zlata výrazně obohatila, což znamená, že jej nyní můžete pořídit nejen pro svoji vlastní potřebu, ale také na něj pohlížet jako na nevšední a vysoce atraktivní dárek pro své blízké a kamarády.

Zlaté mince s osobním nádechem

Ve vybraných specializovaných obchodech a eshopech lze narazit například na zlaté mince, na nichž jsou vyryta konkrétní jména. Kupříkladu známý portál zlate-mince.cz disponuje seznamem cca 500 českých a slovenských jmen, tudíž rozhodně máte z čeho vybírat. Oslavencům lze dále zakoupit mince a medaile ve znamení zvěrokruhu, jež se hodí nejen jako dárky pro muže, ale především pro ženy a děti. Na mince se dá dokonce vyrazit titul. Takovéto dárky potěší dospívající děti, které právě úspěšně dokončily studium na vysoké škole a vy jim chcete dát k této slavnostní události něco, co jim ji bude neustále připomínat.

Skvělý dárek pro manžele a rodinu

Zlaté mince a slitky se jako dárky dají využít, pakliže vaši rodiče či prarodiče slaví kulaté výročí svatby. Pak určitě stojí za to vybrat nějaký cennější kousek. Nejlevnější zlaté mince, které zaujmou třeba ve chvíli, kdy někdo ve vašem okolí slaví méně významný svátek, vyjdou jen na pár tisíc korun, luxusnější varianty investičního zlata se však dají pořídit klidně za více než jeden milion korun. Záleží pak už jen na vašich finančních možnostech a ochotě investovat do dárků více peněz, než je obvyklé.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami