Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak bojovat proti ztrátě testosteronu

10.2.2016

Nízká hladina testosteronu se projevuje zhoršenými náladami, nezájmem o sex, zpomalením růstu svalové hmoty a zvýšením rizika kardiovaskulárních onemocnění. Sledujte změny na svém těle.

Proč je testosteron tak důležitý?

Testosteron je primárním mužským hormonem. Ovlivňuje fyzickou i psychickou kondici, objem svalové hmoty, rychlost metabolismu, sexuální apetit a s ním spojené uvolňování endorfinů. Svým způsobem má tedy poměrně zásadní vliv na kvalitu života jedince.

Studie New England Research Institute uvádí, že současní muži mají od roku 1987 hladinu testosteronu historicky nejnižší a každým rokem přibližně o 1 procento klesá. Dnešní 50letý muž má o 27 % nižší hladinu testosteronu, než měl muž stejného věku v roce 1987.

 

Co je to pískavice?

Pískavice neboli řecké seno je jednou z vůbec nejstarších kulturních rostlin na světě. Jejím domovem je Středomoří a semena jsou používána jako koření. Tato aktivní složka zlepšuje vývoj svalové hmoty a udržuje metabolismus v normě, proto je při zvyšování testosteronu a získávání nové životní energie velmi užitečným pomocníkem.

 

Pomoc v přírodě

Negativní příznaky klesající hladiny testosteronu se mohou projevovat na každém organismu různě. Pokud takové příznaky pozorujete, hledejte přípravek, který je na přírodní bázi, nemá žádné vedlejší účinky a může vašemu organismu v boji proti úbytku hladiny testosteronu pomoci. Takovým prostředkem je TestoMax, který podporuje růst svalové hmoty, pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální plodnosti a reprodukci.

 

5 životních změn s přípravkem TestoMax:

  • Lepší výsledky při cvičení.
  • Snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vyšší odolnost proti stresu.
  • Kvalitnější spánek.
  • Intenzivnější prožitek ze sexu.

 

Potřebujete poradit nebo rovnou objednat? Volejte bezplatnou linku 800 888 524.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami