Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak na cílenou výživu? Pomoci vám mohou produkty Herbalife Nutrition

30.11.2020

Cílenou výživou by se měl zabývat každý člověk, který si je vědom nějakého svého zdravotního problému a chtěl by ho řešit. Takový problém může souviset například s věkem nebo pohlavím. Může se jednat například o vysokou hladinu cholesterolu v krvi nebo nedostatek některých potřebných minerálů v těle.

Řada produktů Herbalife Nutrition nabízí několik takových přípravků, které jsou uzpůsobeny za účelem pomoci při konkrétním zdravotním problému nebo jeho prevenci.

Formula 2 pro doplnění vitamínů a minerálů

Prvním a univerzálním přípravkem, kterému byste měli věnovat pozornost, je Formula 2 – komplex vitamínů a minerálů, který je vyráběn ve dvou variantách. Jedna je určena pro ženy a druhá pro muže. Každé z balení obsahuje 60 tablet, nicméně určení přípravků je rozdílné. Zatímco užívání verze pro ženy přispěje především k hormonální aktivitě, správnému metabolismu, zdravým kostem, pokožce, vlasům a nehtům, mužská varianta je zaměřena na podporu imunitního systému, správnou funkci svalů a metabolismu a na duševní výkon.

Přípravek Beta Heart sníží hladinu cholesterolu v krvi

Pro uživatele, kteří se potýkají se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi, je v nabídce produkt s názvem Beta Heart, který má za úkol jeho hladinu snížit a dále ji udržet v normě. Účinnou látkou je betaglukan z ovsa v množství 3 g na jednu odměrku. Kromě toho je tento přípravek také bohatý na protein a neobsahuje žádná umělá sladidla ani cukr. Množství jedné odměrky odpovídá 25 kaloriím.

Ať už sháníte vhodný přípravek pro zdravotní prevenci nebo účinnou léčbu, můžete si výrobky objednat skrz distribuční síť prodejce. Všechny objednávky vyřídíte jednoduše vyplněním poptávkového formuláře, kde zadáte své osobní informace spolu s požadovanými výsledky užívání produktů.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami