Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak připravit imunitu na podzim? Vyzkoušejte doplněk stravy s česnekem!

14.9.2017

Podzimní čas chladného a nevlídného počasí v kombinaci se zkracujícími se dny vede k rozvoji celé řady nepříjemných onemocnění od otravné rýmy, až po nepříjemnou chřipku a další. Přitom propuknutí řady z nich závisí na tom, jak efektivně pracuje váš imunitní systém. Ten ke svému správnému fungování potřebuje dostatečný přísun minerálních látek a vitamínů. Když přestane stačit čerstvá a pestrá strava, přichází na pomoc speciální doplňky výživy, jako je například Allicor Super Díky čemu pomáhá a co dělá v našem těle?

Prevence problémů

Jakmile zaznamenáte první příznaky nachlazení, ještě s tím můžete něco udělat a celý proces nemoci výrazně urychlit a usnadnit si tak nepříjemné trápení. O něco více efektivní je i cesta prevence. Jakmile začnete pozorovat podzimní počasí, únavu a budete mít pocit, že vaše tělo již není tak schopné odolávat patogenům, zapojte do boje i doplňky stravy. Vhodným příkladem je ALLICOR Super, který obsahuje sušinu česneku, což je ceněné přírodní antibiotikum.

Důležité minerální látky a vitamíny

Samotným užíváním česneku to ale ani zdaleka nekončí. I přesto, že obsahuje přirozeně antibakteriální a antimykotické látky, tělo potřebuje i něco dalšího. Důležitost vitamínů celého spektra spočívá v jejich účasti na metabolických procesech a pomoci při fungování imunitního systému. Obsažený biotin, který bývá označovaný i jako vitamín H, pomáhá udržovat v pořádku sliznice, pokožku a vlasy. Klíčový je i vitamín C a vitamíny skupiny B ovlivňující imunitní systém.

Základem ale stále zůstává zdravá životospráva

I když budete polykat všechny možné doplňky stravy, bez zdravých životních návyků nebudou mít zdaleka takové účinky. Myslete na své tělo a dopřávejte si dostatečnou porci spánku, kvalitní stravu a pozitivní vliv má i pravidelný pohyb.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami