Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak řešit problémy s padáním vlasů?

12.10.2018

Dostatek vlasů je něco, po čem touží jak ženy, tak samozřejmě i muži. Hustý účes je dnes symbolem krásy. Bohužel jak u mužů, tak i žen, se mohou objevovat problémy spojené s tím, že jim vlasy padají. Co s tím? Na několik vhodných postupů se podíváme.

Šetrnější péče

Mnohdy je problém jenom v tom, že se konkrétní osoba o své vlasy neumí dostatečně starat. A právě to konkrétní vypadávání vlasůzpůsobuje. Když se podíváme na to, co je pro vlasy velkým problémem, tak je to určitě nešetrná péče. Co tedy dělat, aby vlasy doslova zůstávaly na hlavě a přitom byly neustále krásné? My doporučíme:

  • Eliminovat foukání velmi teplým vzduchem
  • Eliminovat žehlení při vysokých teplotách
  • Eliminovat použití nekvalitních šamponů a kondicionérů

Lepší výživa

Důvodem, proč vlasy padají, může být také to, že nemají dostatečné množství vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné jak proto, aby rostly. Jsou nezbytné i proto, aby skvěle vypadaly a byly také dokonale zdravé. Problém s padáním je vhodné vyřešit tak, že začnou být užívány vitamíny na vlasy. Ideální jsou doplňky stravy ve formě tablet. A to z důvodu, že se potřebné látky v těle dostanou tam, kam mají. Navíc potěší i snadné dávkování.

Podpora růstu

Zde existují různé vlasové aktivátory, stejně jako četné vlasové stimulanty. Díky nim je zajištěno, že vlasy začnou růst rychleji a také ve větším množství. Dále mohou i výrazněji zesílit, což také vede k pozitivnímu faktu, který umí eliminovat stav, kterým je častější padání.

Kvalitní péče

Péče by neměla být jenom šetrná, ale měla by být také maximálně kvalitní. Jak na to? Základem je špičková vlasová kosmetika. V tomto segmentu se jedná o šampony, stejně jako to jsou i kondicionéry, ale i různé vlasové masky nebo balzámy. Vše by mělo přinést kombinaci šetrné péče a co možná nejlepší výživy. A to navíc přímo v oblasti vlasů a vlasové pokožky.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami