Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak rychle a bezbolestně vyléčit hemoroidy?

4.12.2017

Jak vyléčit hemeroidy? Hemoroidy jsou zvetšené cévní útvary, které se objevují v blízkosti řitního otvoru. Existují hemoroidy vnější i vnitřní a mají jedno společné – dokáží být velmi bolestivým, dlouhotrvajících a život znepříjemňujícím zdravotním problémem. Nemusí to tak být! Moderní medicína nabízí rychlou a bezbolestnou léčbu. Je ale důležité přijít včas! Pokud vás hemoroidy trápí, měli byste co nejdříve vyhledat pomoc. Kam zajít a jak léčba probíhá? Co pomáhá na hemeroidy?

Léčba vždy pod lékařským dohledem

Hemoroidy nejsou životu nebezpečné, jsou ale velmi obtěžující. Pokud nejsou léčeny, může to dospět až do fáze, kdy je nutná operace. Při ní mohou nastat komplikace a léčba v počátku nenápadných hemoroidů se může prodloužit třeba i na několik měsíců. Jestliže se chcete komplikacím vyhnout, jděte k lékaři co možná nejdříve. Nesnažte se hemoroidy léčit svépomocí. Masti či léky jsou sice volně prodejné, ale léčba hemoroidů nemusí být správně nastavena a mohli byste si způsobit i zhoršení stavu.

Jestliže nechcete jít k lékaři jen proto, že se stydíte, tak věřte, že je to úplná hloupost. Rozhodně nejste jediní. Hemoroidy trpí dnes téměř každý člověk po čtyřicátém roce věku...

Na klinice rychle a bezbolestně

Na léčbu hemoroidů se již 17 let specializuje ProctoClinic ON CLINIC, s.r.o. Nabízí bezbolestnou a rychlou léčbu pro všechny pacienty, kteří se chtějí hemoroidů jednou provždy zbavit a žít konečně plnohodnotný život bez bolesti. ON CLINIC, s.r.o. má pobočky v Praze a v Brně.

Jak léčba probíhá?

Lékaři nejdříve provedou vstupní vyšetření, na jehož základě bude nastaven postup léčby. Ihned po vyšetření mohou provést bezbolestný zákrok, který vás hemoroidů zbaví a vy odejdete spokojeni domů. Více informací o způsobech léčby a kontaktní údaje najdete na oficiálních stránkách kliniky www.lecbahemoroidu.cz. Klinika se specializuje také na léčbu lupénky. Na vstupní vyšetření vás pozvou do 7 dnů.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami