Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak se užívá kyselina hyaluronová?

13.3.2018

Kyselina hyaluronová je v našem těle přirozeně produkována. Její životnost je ale velmi krátká a její produkce se navíc postupně snižuje – vlivem stárnutí, kouření, přílišného vystavování slunečnímu záření nebo různých enzymů. Nedostatek kyseliny hyaluronové má negativní vliv na naše klouby, kosti a svaly a neméně také na naši pokožku.

Produkci kyseliny hyarulonové nám může pomoci částečně zvýšit vhodná strava. Ideální jsou sójové produkty, tofu nebo kořenová zelenina. Dále pak drůbeží, rybí či hovězí maso, ale také kosti, kůže a klouby. A příznivý vliv na produkci kyseliny hyaluronové má také červené víno.

Někdy je však potřeba množství kyseliny hyaluronové zvýšit. Našemu tělu ji můžeme dodat zvenčí pomocí kvalitních produktů. Produkty Hyalurmed jako Hyalurónové sérum nebo Optimal tekutý kolagen obsahují čistou bioaktivní multimolekulární kyselinu hyaluronovou. Čistá forma kyseliny hyaluronové zvyšuje její účinky a výsledky se dostaví mnohem dříve.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami