Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak si poradit s kruhy pod očima? Přípravky Vichy pomohou

23.10.2019

Všichni chceme vypadat co nejlépe. A nestačí jen líbit se partnerovi. V dnešní době je vzhled důležitý i pro naši kariéru a úspěch ve společnosti. Mládí a zdraví je ceněno více než kdy dříve. Pokud tedy věnujeme svému tělu dostatek péče, máme v ruce jeden z nejdůležitějších trumfů. Doplníme-li ho o elegantní oblečení a stylové doplňky, přidáme konverzační dovednosti, společenský rozhled a špetku šarmu, máme připraven dokonalý koktejl, který okouzlí široké okolí a otevře nám nejedny dveře.

Obličej je naší vizitkou

Řada z nás usilovně pracuje na budování kondice a štíhlé postavy. Sport a správné stravování by rozhodně měly být součástí našeho života. A zdaleka ne jen proto, abychom vypadali dobře v plavkách a nemuseli se omezovat na oblečení, které zvládne skrýt naše nedostatky. Pohyb a konzumace zdravých potravin prodlužují náš život a doslova nás omlazují. Jakmile se hýbeme, tělo se lépe prokrvuje, a kromě spalování tuků a posílení svalstva dochází i k zlepšování stavu naší pokožky. Nicméně i tak někdy s jejím vzhledem nejsme spokojeni a pak zkoušíme nejrůznější metody, které slibují pomoc. Nejvíce péče obvykle věnujeme obličeji, právě tomu totiž věnují naši nejbližší, spolupracovníci a přátelé největší pozornost.

Oči o nás řeknou nejvíce

Při hovoru si jsme zvyklí hledět do očí. Proto je pro nás důležité, aby právě ony vypadaly jasně a bystře. Často jsme ale v jednom kole a mnohdy se ale stane, že se nezvládneme dostatečně dlouho nebo dobře vyspat. A tmavé kruhy pod očima pak prozrazují naši únavu. Naštěstí je tu snadná pomoc v podobě přípravků Vichy, které nabízí internetová lékárna BenuPřípravky Vichy na kruhy pod očima se dokáží rychle a účinně vypořádat s důkazy nedostatku spánku. Vichy dermablend vrátí do tváře jas a jiskru.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami