Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jak ušetřit za granule pro psy a kočky, a neubírat přitom na kvalitě?

7.10.2015

Každý chovatel psa nebo kočky chce jistě svému domácímu mazlíčku dopřát tu nejlepší péči. Ta začíná u kvalitní stravy, jejímž základem bývají ve většině případů granule pro psy či kočky. Důležitým hlediskem při jejich výběru pochopitelně bývá i cena. Ideální je najít takový kompromis, kdy bude spokojený váš domácí mazlíček i peněženka.

Kvalitní granule pro zdravé psy a kočky

Peněz má málokdo nazbyt, a tak je otázka finanční náročnosti krmiva pro domácí mazlíčky podstatná. Zaměřit se však kvůli tomu na levné granule z obchodních řetězců je jistě chybou. Ta obsahují jen minimum masa a mnoho obilovin, které psům ani kočkám nic dobrého nepřináší. Kvalitní krmivo je daleko zdravější a výživnější. Převažující složkou by mělo být maso, které doplňuje zelenina, ovoce a byliny. Tato kombinace dodává zvířatům potřebné živiny, minerály a vitamíny pro jejich správný vývoj a pevné zdraví. Přesně takové složení mají například špičkové granule pro psy Acana. Přestože je investice do takových granulí vyšší, vrátí se to na nižší krmné dávce a hlavně na zdraví a vitalitě zvířecího kamaráda. I tady se přitom dá šetřit, když víte, kde nakupovat.

I kvalita se dá pořídit za rozumnou cenu

Kde tedy koupit nejlepší granule pro psy a kočky za rozumné ceny? Řešením této otázky je e-shop www.pytelgranuli.cz. Právě tady najdete krmiva standardní kvality i nejvyšší třídy od špičkových výrobců a to za nejnižší ceny na trhu, které jsou denně kontrolovány. Koupíte tu i konzervy, paštiky nebo pamlsky pro psy a kočky, hračky, pelechy a všechny další chovatelské potřeby, které váš čtyřnohý kamarád potřebuje. Většinu zboží tu mají skladem a díky tomu je rychlé dodání samozřejmostí. Při objednávce nad 799 Kč máte navíc dopravu zdarma a zadarmo je i odběr na některém z odběrných míst v prodejnách Pet Center po celé České republice. Tak tedy dopřejte svým mazlíčkům kvalitu, ale neutrácejte zbytečně, když to není nutné.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami