Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Je pro Vás prioritou zdravé jídlo? Víme, která restaurace dnes vaří podle Vašich představ

2.6.2015

Dnes Vám řekneme, ve které restauraci ve Vašem okolí dnes vaří jídlo, s nímž si snáze udržíte štíhlou linii a zdravý životní styl.

Tím místem, které Vám pomůže udržet si štíhlou linii a zdravý životní styl je web www.menicka.cz, na kterém najdete přehled denních menu restaurací z 86 měst v České republice. Nabídka denních jídel je zde zveřejňována týden předem, snáze se Vám tedy bude plánovat, kde v jednotlivých dnech budete jíst.

Proč čerpat informace o denním menu z webu Menicka.cz?

 • snadno si s předstihem spočítáte, jakou kalorickou hodnotu má jídlo z nabídky denního menu restaurace, do které chodíte (nebudete si muset jídelní lístky fotit do mobilního telefonu či opisovat)
 • s předstihem si ověříte, jaké alergeny obsahuje jídlo v denním menu a snáze se tak vyhnete nemilému překvapení, že jídlo, které na Vás, s ohledem na Vaše alergie, zbylo, Vám nechutná
 • na cestách rychle najdete restauraci, jejíž nabídka odpovídá Vašim chutím a zároveň představám o obsažených alergenech a kaloriích (na cesty do cizích měst jsou Vám k dispozici mobilní aplikace pro platformy Android a iOS)
 • snadno najdete restauraci, jejíž denní menu odpovídá představám společnosti, kterou v daný den budete hostit (víte, že má Váš obchodní partner rád mořské ryby? Není nic snazšího, než si na portále Menicka.cz najít restauraci, která je zrovna má v denní nabídce)

Web Menicka.cz Vám řekne víc

Kromě informací o tom, jaké jídlo konkrétní restaurace v daný den servírují, se na portále Menicka.cz, či v mobilních aplikacích tohoto portálu, dozvíte následující informace:

 • cenu jednotlivých jídel
 • platební možnosti
  • jestli vůbec a kterými stravenkami můžete platit
  • jestli vůbec a kterými kartami můžete platit
 • dobu podávání poledního menu
 • otevírací dobu
 • kontaktní údaje restaurace
 • jestli je možné si v restauraci rezervovat stůl (rezervaci můžete učinit proklikem z detailu konkrétní restaurace na webu Menicka.cz)
 • jak vypadá interiér dané restaurace (z fotografií umístěných v detailu restaurace)

 

Navštivte tedy ještě dnes portál Menicka.cz a naplánujte si Vaše obědy na celý tento týden…

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami