Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Jednoduchý přístroj, který může zachránit život pilotům i pacientům v nemocnicích

15.2.2018

Během několika vteřin si snadno ověříte svůj zdravotní stav. V práci, na cestách, ale třeba i v letadle nebo na výšlapu do přírody. Zařízení, které svými parametry splňuje nejpřísnější normy tuzemských nemocnic a hodí se i pro záchranné služby. Během výjezdů za zraněnými pacienty se hned ověří aktuální stav – v případě překročení limitních hodnot se ozve zvukový signál. Jednoduché i pro děti, které se nebudou zbytečně trápit zdravotnickými procedurami.

Oxymetr je efektivním zařízením, které monitoruje okysličení krve a puls

V případě prstovéhopulzního oxymetru jen vložíte prst na příslušné čidlo, během několika vteřin se vypočtou příslušné hodnoty. Vhodný do domácností seniorů a dalších lidí, kteří musí pravidelně monitorovat svůj zdravotní stav. Dvě malé baterie udrží zařízení nepřetržitě v chodu po celý den, bez ohledu na to, jestli jste doma, v nemocničním zařízení nebo třeba mimo město. Displej, díky němuž přečtete požadované hodnoty i během deště nebo podobné nepřízně počasí, stejně jako za špatných světelných podmínek. Nevadí samozřejmě ani vysoké nadmořské výšky, na přesnost měření to nebude mít vliv.

Použití na jednotkách intenzivní péče, i při výjezdech sanitky, stoprocentní spolehlivost je zaručena. Moderní technologie, používaná doslova po celém světě. Oxymetrytotiž zachraňují životy už více než dvacet let, snadno se přenáší z místa na místo a využívat jich mohou třeba i rodiče kojenců. Není se čeho bát, děti rozhodně nebudou ve stresu, to platí třeba i pro předškoláky. Za několik vteřin totiž bude po všem, žádný odběr krve ani bolestivé injekce. Změří se krevní puls a nasycení krve kyslíkem, jednoduše a velmi rychle. Jednoduché ovládání, které snadno zvládnou i ti, kteří si jinak se světem elektro příliš nerozumí, je samozřejmostí.

Zpět na výpis článků






Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami