Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Krása ženy ve středním věku

17.4.2018

S přibývajícím věkem ztrácí naše pokožka pružnost a hebkost. Souvisí to především s úbytkem důležitých látek, jakými jsou např. kyselina hyaluronová či kolagen. Tyto látky zajišťují dostatečné napnutí pokožky, bez nich se pak začnou tvořit vrásky.

Obě tyto látky naštěstí můžeme tělu dodávat pomocí vhodné stravy, různých doplňků a tablet či s pomocí kosmetických produktů. Pro naši pleť ale můžeme udělat ještě něco lepšího - podpořit produkci těchto látek.

Hyaluronové sérum a Optimal tekutý kolagen značky Hyalurmed obsahují čistou kyselinu hyaluronovou v té nejvyšší koncentraci a ryze přírodní kolagen. Při klinickém testování bylo prokázáno, že díky svému původu a vysoké koncentraci se jejich účinky dostavují už během prvních pár dní. Díky nim je pokožce navrácen mladistvý vzhled. Pokožka je hydratovaná, zbavena nečistot, chráněná před nepříznivým vlivem okolí, hladká a bez vrásek a jiných linek.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami