Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Které jsou nejlepší bylinky na zkvalitnění erekce?

24.5.2017

Které jsou nejlepší bylinky na zkvalitnění erekce?

Pokud máte problém s potencí v důsledku nekvalitní erekce, nemusíte hned sahat po lécích na předpis. Velmi zajímavou alternativou jsou totiž přírodní prostředky, konkrétně byliny a rostliny.

Nejedná se přitom o žádnou novinku, ale o staletími ověřený způsob podpory potence a libida. Ať už jde o starověkou Čínu, region Jižní Ameriky nebo taky o oblast Středomoří, starověké civilizace si běžně při problémech s erekcí pomáhaly přírodními prostředky. Několik tyto bylinky a rostliny se dodnes používají, ale u nás se dostali do kurzu až v posledních letech.

Kotvičník zemní

Začněme rostlinou zvanou Tribullus terestris. Bylina známá již z Mezopotámie a později z Indie a Číny patří mezi nejlepší stimulanty nejen sexuální energie. Díky svým účinkům je rostlina hojně zastoupena téměř v každém volně dostupném přípravku na podporu erekce.

Používá se i jako podpůrný prostředek při nadměrné fyzické zátěži. Od Kotvičníku zemního můžete čekat zvýšení hladiny testosteronu, podporu tvorby spermií, nárůst svalové hmoty u kondičních sportovců a také zvýšení fyzického výkonu. Víc na wiki.

Ženšen pravý

Všehoj asijský, jak se také jmenuje tato rostlina využívaná již ve starověké lidové medicíně, patří mezi přírodní prostředky určené jak pro muže, tak pro ženy. Ženy mohou očekávat zejména lepší sexuální stimulaci, ačkoli dlouhodobě by bylinu užívat určitě neměli.

Kořen ženšenu je také součástí několika tabletek určených na nízkou potenci nebo erektilní dysfunkci. Stejně tak bývá součástí doplňků ke zlepšení tvorby hormonů a ke zlepšení metabolismu. U mužů dochází ke zlepšení erekce a to tak s ohledem na kvalitu, jakož i délku erekce. Více informací naleznete např. na webu adaptogeny.cz.

Řeřicha peruánská

Lepidium meyenii nebo Maca. Toto jsou jistě známější názvy, kterými se tato rostlina pocházející z Peru označuje na veřejnosti. Kořen rostliny připomíná ředkvičku a již staletí je součástí jídelníčku místního obyvatelstva. Účinky na potenci jsou natolik příznivé, že zřejmě ani nenajdete tabletku na podporu erekce, která by Macu neobsahovala.

A co její vliv? Pokud potřebujete snížit frigiditu, zvýšit libido, podpořit pohyblivost spermií a stimulovat sexuální funkce, Řeřichu byste určitě měli začít užívat. Stejně tak jsou známé i její pozitivní účinky na problémy s prostatou.

Serenoa plazivá

Tato rostlina se označuje také jako Serenoa repens nebo Saw Palmetto. Jde o menší palmovitý keř ze Severní Ameriky, který se dlouhou dobu používal zejména při podpůrné léčbě zvětšené prostaty. Až dlouhodobější testování v praxi ukázalo, že Saw Palmetto pomáhá mužům i se sexuálními problémy.

Pokud máte nedostatek chuti na sex, Serenoa patří mezi nejlepší přírodní afrodisiaka a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Kromě toho zlepšuje stav močových cest a pomáhá dosáhnout lepší erekci.

TIP: Serenoa plazivá je složkou i nejznámějšího výživového doplňku ke zkvalitnění erekce Vimax (recenze zde).

Yohimbe

Na zlepšení potence se u mužů v Africe používá již velmi dlouhou dobu Yohimbe. Nejde tak ani o rostlinu, jako spíše o strom, jehož kůra obsahuje důležitý alkaloid zvaný yohimbin. Pokud máte nízké libido a chcete zvýšit svou sexuální aktivitu, určitě byste měli po kůře tohoto stromu sáhnout.

Yohimbin je totiž látka, která patří mezi nejúčinnější přírodní afrodisiaka. Kromě toho pomáhá mužům udržet si pevnější erekci delší dobu. Podobně jako u ženšenu, i při Yohimbe platí, že užívání by nemělo být příliš dlouhodobé.

Nejen čaje, ale i doplňky

Na závěr jedna rada pro všechny, kteří by chtěli některou z bylin vyzkoušet, ale bojí se celého procesu její přípravy. Vůbec nemusíte shánět sušené bylinky a dělat si z nich doma odvary nebo čaje. Dnes si už můžete vybrat obrovské množství výživových doplňků, které obsahují extrakty a výtažky nejen z výše uvedených bylin. Takový způsob užívání je jednoduchý, pohodlný a nakonec i levný. Tak neváhejte a vyzkoušejte zlepšit svou mužnost čistě přírodní cestou!

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami