Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Kupujeme ideální školní výbavu

7.10.2015

Každé školou povinné dítě potřebuje školní výbavu. Pravda je, že mnoho rodičů tápe v tom, co jejich dítě potřebuje a současně se tu rozmohl i takový „nešvar“, že se na školních pomůckách pro své dítě snaží ušetřit. Pro vás rodiče tu máme dobrou zprávu – pokud vám záleží na kvalitě a současně chcete školní potřeby pro vaše dítě nakoupit za výhodnou cenu, víme, jak na to...

Aktovka nebo batoh jako základ

Nejdůležitější školní potřebou je i pro vaše dítě batoh nebo školní aktovka. Školní aktovky jsou vhodné pro děti na prvním stupni základní školy. Jsou totiž pevnější než batohy, takže nedochází k deformaci sešitů a učebnic a co je hlavní – pokud je aktovka vybrána správně, podporuje zdravé držení zad. U malých dětí je to velmi důležité, proto se při výběru školní aktovky věnujte nejdříve anatomickému tvarování zad. Pokud ho aktovka nemá, dejte od ní ruce pryč. Velmi důležitým prvkem školní aktovky jsou reflexní prvky. Myslete na to, že se vaše dítě bude při cestě do školy pohybovat i v blízkosti silnice. Pokud bude mít aktovku s reflexními prvky, bude lépe vidět a je možné tím předejít neštěstí. Dalším důležitým kritériem je vnitřní prostor aktovky. Měl by být dělený a dostatečně velký. Školní batohy by měly splňovat stejná kritéria. Rozhodně jsou lepší ty, které mají vyztužená záda!

Kvalitu nepodceňuje ani u těch nejmenších pomůcek

Pokud vybíráte školní potřeby, máte 2 možnosti. První je: Koupit je super levně. V tomto případě pravděpodobně koupíte „šunt“, který se brzy rozbije a budete muset koupi další a další...Druhá možnost je: Jít cestou kvality, mírně si připlatit, ale mít jistotu, že školní pomůcka vydrží. Platí to například při výběru penálu, krabičky na svačinu, potřeb na malování, desek i boxů na sešity apod.

Záleží vám na kvalitě? Vaše volba je správná. Abyste nakoupili za výhodné ceny, stačí jediné – podívat se na nabídku obchodu www.skola-vola.cz. Nabízí veškeré školní potřeby pro žáky základních i studenty středních škol. Obchod má i svou kamennou prodejnu, najdete ji v Ostravě na adrese Teslova 12.

E-shop zasílá zboží po celé ČR, téměř vše mají skladem, dodací lhůty jsou díky tomu velmi krátké!

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami