Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Kvalitní koupelnový nábytek

7.12.2015

Rekonstrukce koupelny není záležitost, kterou by měli lidé v plánu každý rok. Od zařízení koupelny se proto očekává, že vydrží v dobrém stavu řadu let. Tudíž je důležité dbát na kvalitu vybíraného nábytku a dalších součástí koupelny. Spolehlivým prodejcem kvalitního koupelnového nábytku a vybavení je internetový obchod m-k.cz. Společnost M&K nabízí výrobky výhradně od osvědčených výrobců a dodavatelů.

Moderní koupelna je základ komfortního bydlení

Při zařizování interiéru je nutné brát velký ohled na vybavení koupelny. Dobře vypadající koupelna je základem pohodlného a útulného příbytku. Mezi hlavní prvky moderní koupelny patří umyvadlo se skříňkou, které je velice elegantní a praktické. Dalšími vhodnými doplňky jsou zrcadlové koupelnové skříňky, mramorové desky pod umyvadla a vkusné vanové zástěny.

Designové sprchové kouty a stěny

M&K má v nabídce bohatý výběr sprchových koutů a stěn. K dispozici je mnoho koutů různých rozměrů a provedení. Vybírat lze samozřejmě také dveře do sprchového koutu, které jsou otevírací, posunovací nebo zalamovací. Pro dosažení elegantního designu je nezbytný správný výběr sprchové vaničky. Luxusní jsou například vaničky z litého mramoru. Mezi další zajímavé řešení sprchového koutu patří pořízení vanové pevné stěny, díky které se ze sprchového koutu stává multifunkční zařízení.

Rohové vany zajistí úsporu místa i koupání ve dvou

Pro efektivní využití prostoru v koupelně je rohová vana ideální řešení. Rohové vany jsou navíc velmi líbivé, a dokonce praktické. M&K nabízí řadu velkých rohových van, které jsou stavěné pro koupání ve dvou a mohou tak vytvořit ideální prostředí pro romantickou koupel s partnerem. Nároční zákazníci si do van často přikupují vnitřní osvětlení.

Jednoduchý a pohodlný nákup

Obchod M&K se specializuje na široký sortiment koupelnového vybavení, a navíc má v nabídce kuchyňské spotřebiče a vybavení kuchyní, mezi které patří třeba granitové dřezy. Objednávka zboží je jednoduchá a rychlá. Při nákupu nad 500Kč je doprava zdarma. Vždy lze zvolit také odběr zdarma v expedičním skladu v Městci Králové.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami