Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Kvalitní krmivo ovlivňuje kvalitu a délku života vašeho mazlíčka

15.9.2015

To, co jíte vy sami ovlivňuje kvalitu vašeho života a souvisí to s vaším zdravím. Úplně to stejné platí i u vašich domácích mazlíčků. Pokud budou jíst kvalitní krmivo, budou zdraví, plni energie a budou schopni dožít se vyššího věku. A to přeci chcete, aby váš milovaný mazlíček vydržel po vašem boku co nejdéle a prožil si spokojený a dlouhý život. Na co všechno má vliv kvalitní krmivo a jak by mělo správně vypadat?

Žádné obiloviny

V opravdu kvalitním krmivu by se neměly vyskytovat žádné obiloviny. Psi a kočky jsou odjakživa šelmy a ty se zrním neživí. Vybírejte proto kvalitní krmiva bez obsahu přidaných obilovin, jako jsou například granule Taste of the Wild pro psy, kde najdete optimální složení bez zbytečně přidaného obilí. Nevhodná strava má za důsledek přetěžování zažívacího traktu a může vyústit ve velké problémy. Navíc na stravu bohatou na sacharidy může organismus zvířete reagovat nadměrným ukládáním tuku, což může vést k dalším problémům a výrazně to zkracuje i život vašeho mazlíčka.

Pravá chuť divočiny

Do krmiva pro psy Taste of the Wild jsou přidávány opravdu kvalitní zdroje bílkovin. V granulích Taste of the Wild pro dospělé psy tak najdete vysoký podíl bílkoviny, která pochází z čerstvého masa z bizonů, srnek, kachen, křepelek, jehňat, lososů, krůt, nebo kuřat. Dále jsou bílkoviny navyšovány přidáním vajec. Váš pejsek nebo kočička si pochutnají a zároveň získají všechno, co potřebují.

Správný vývoj kostí a odolnost imunity

Kvalitní krmivo podporuje regeneraci a vývoj kostí a kloubů. V krmivech Taste of the Wild pro kočky jsou navíc i bylinky a ovoce, jako například borůvky nebo maliny, které přispívají optimální dávkou vitamínů a důležitých minerálů. Na vyšší výkonnosti organismu se podílí i sacharidová složka potravy, která se skládá z rajčat nebo kvalitních sladkých brambor.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami