Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Kvalitní vlasová kosmetika je cesta ke krásným a zdravým vlasům

9.9.2015

Televizní reklamy, internetové bannery, billboardy kolem silnic – to jsou hlavní marketingové kanály, jejichž prostřednictvím výrobci vlasové kosmetiky propagují své produkty. Přestože většina výrobků slibuje při pravidelném používání krásné a zdravé vlasy, výsledky se nedostaví ani po několika měsících. Pakliže nechcete vsázet na holé, ničím nepodložené reklamy, v následujících řádcích vám prozradíme, jaká vlasová kosmetika se nám osvědčila.

V segmentu s vlasovou kosmetikou působí spousta společností, které se liší kvalitou a cenovou kategorií. Hledali jsme kompromis mezi cenou a kvalitou, čímž si první místo právem zasloužila mezinárodní značka Londa. Kolébkou této společnosti je Německo, nicméně své produkty tato značka distribuuje i v ostatních evropských a asijských zemích.

 

Londa je vlasová kosmetika číslo jedna

Produktové portfolio značky Londa zahrnuje barvy na vlasy s inovativní recepturou, objemovou trvalou a preparáty určené k péči a stylingu. Jakmile překročíte práh kvalitního kadeřnictví, nelze si nevšimnout přípravků značky Londa na poličkách. Vyznavači prvotřídní vlasové kosmetiky preferují právě tuto společnost.

Vlasová kosmetika řady Radiance

Vlasy jsou jakousi vaší vizitkou. Upravené, krásně zářivé a zdravě vypadající vlasy působí reprezentativněji než mastné vlasy bez lesku. Většina žen není spokojena s přírodní barvou, a proto volí alternativní barvení. Nicméně barvené vlasy si vyžadují větší péči a používání odlišné kosmetiky. Londa na tuto skutečnost myslí. Nabízí exkluzivní řadu Radiance, která zahrnuje pečující šampon, sprej, stabilizační masku a intenzivní masku. Dodá vlasům zářivou barvu a současně ji chrání před vyblednutím.

Pakliže chcete zakoupit špičkovou kosmetiku mezinárodní značky Londa, doporučujeme obrátit se na internetový obchod Nehty-Vlasy.cz.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami