Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Lázeňské pobyty na Moravě vás pohladí po těle i duši

8.10.2021

V poslední době si lidé oblíbili lázeňské pobyty. Není divu. Lázně se totiž nacházejí v nádherných městských či přírodních lokalitách, a slibují tak relaxaci v duchu klidu, pohody i aktivního odpočinku.

Lázně a wellness jsou dnes absolutním hitem a pobyty patří k nejoblíbenějším dárkům pro blízké. Pokud se vám zamlouvají moravské destinace, můžete se rozhodnout mezi proslulými Luhačovicemi, Jeseníkem či Velkými Losinami.

Ochutnáte slavný pramen Vincentka

Největší moravské lázně Luhačovice se nacházejí asi 16 km od Zlína a protéká jimi říčka Šťavnice. Na první pohled upoutá překrásné prostředí a všudypřítomná zeleň stejně jako malebnost městečka, které je zasazené do přírody Bílých Karpat. Lázně byste měli navštívit v případě, že trpíte nemocemi dýchacích cest, trávicími obtížemi a obezitou. Luhačovice se mohou pochlubit 6 minerálními prameny a nejznámější je bez pochyby Vincentka. Volný čas lze trávit na kulturních akcích, při sportu a turistice i poznání okolí.

Vyrazte do nejstarších lázní

Jen kousek od Šumperka se rozprostírají Velké Losiny, které jsou proslulé nejen krásným zámkem a přírodou Jeseníků. Ihned vás zaujmou lázně Velké Losiny, nejstarší termální moravské lázně se sirnými prameny o teplotě 36, 8 stupňů Celsia. Trpíte-li kožními, pohybovými neurologickými problémy anebo obtížemi oběhové soustavy, neměl by vám lázeňský pobyt uniknout. Rodinnou idylku zažijete v termálním parku s bazény, vodními atrakcemi, masážemi, saunami a dětským koutkem.

V objetí Jeseníků

Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník upoutají svou polohou, neboť jsou situovány v horské oblasti Jeseníků. Zdejší pramen je ve spojení s panenským prostředím blahodárný. Léčba se zaměřuje na kožní, dýchací, nervové a onkologické obtíže. Wellness víkendy, ozdravné kúry a lázeňské pobyty najdete na Spa.cz. Vybírejte podle turistické lokality, ceny či aktuálních zdravotních problémů.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami