Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Mall – nejoblíbenější český eshop

16.7.2015

Mall.cz patří mezi nejslavnější a nejvyužívanější e-shopy s obrovským sortimentem nejen v Česku, ale také na Slovensku, Polsku, Maďarsku a v zemích bývalé Jugoslávie. Společnost Mall byla založena v roce 2000, ovšem pod názvem bilezbozi.cz  a nabízela pouze bílé zboží a elektroniku. Nyní Mall.cz nabízí téměř vše a za velmi výhodnou cenu. Mall umožňuje osobní odběr, avšak častěji se využívá doručení ať už kurýrem nebo prostřednictvím pošty. Najdete zde elektroniku, věci potřebné do bytu či domu a zahrady, nechybí sekce pro děti, krása, zdraví, oblečení, drogerie, sport, knihy a další. Mall poskytuje spoustu slev na své zboží, ale jak mít o všech těch slevách přehled? Jedno řešení tady máme - Mall slevový kupon.

Mall kupon šetří vaší peněženku

Toužíte svému andílkovi udělat radost a koupit mu nějakou pěknou hračku? Mall nabízí výprodej hraček se 75% slevami! Není to úžasné a při objednávce nad 1 000 Kč máte dopravu ZDARMA! Zvažujete již nyní dárek pro svou drahou polovičku na vánoce? Pokud máte ve svém hledáčku obrovskou ultratenkou 3D LED televizi Philips s neuvěřitelným rozlišením Ultra HD (4K), realistickým 3D obrazem a technologií 400 Hz PMR Ultra HD pro maximálně plynulý obraz, tak ji Mall nabízí za pouhých 23 000 Kč, ušetříte 8 600 Kč a to už stojí za uváženou.

Mall slevový kupon! Jak to všechno začalo

Portály se slevovými kupóny jsou známé v zahraničí pod názvem  win-win koncept, tedy koncept výhra-výhra. Ano, to je přesný název – obě strany vítězí, obě strany dosáhnou užitek nebo satisfakci. Pro zajímavost první sleva nabízena přes slevový portál, byla sleva na pizzu jedné restaurace v Chicagu a to v roce 2008.  O dva roky později se americká firma Groupon stala leaderem slevových portálů. Dnes má 35 miliónů uživatelů a počet zaměstnanců se vyšplhal na 10 tisíc.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami