Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Na dioptrických brýlích se nesmí šetřit!

15.8.2019

Dioptrické brýle slouží ke korekci zraku. Jestliže je zrak poškozen a my špatně vidíme, dioptrické brýle nám zase pomohou lépe vidět. Oči máme ale jen jedny, a tak není dobré výběr dioptrických brýlí podceňovat.

Brýle musí padnout jako ulité

Vybrat si správné dioptrické brýle není vždy úplně jednoduché. V potaz bychom měli brát tvar obličeje i velikost obrouček. Brýle musí perfektně sedět, nesmí tlačit nebo naopak při pohybu padat. Dioptrické brýle by neměly být širší než jsou lícní kosti, oko by mělo být umístěno relativně do středu očnice, obruba by měla sedět maximálně v úrovni obočí, nejlépe ještě o trochu níže a spodní část obruby by se neměla dotýkat pokožky tváře.

Dopřejte si to nejlepší

Dioptrické brýle se staly módním trendem. Nosí se s oblibou a pořizují si je i lidé, kteří oční vadou netrpí, zkrátka jen proto, že vypadají dobře. Brýle jako módní doplněk můžete mít i vy. Dioptrické brýle Moschino splňují všechny předpoklady pro kvalitní a módní brýle. Perfektně padnou, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jsou odolné a téměř nezničitelné. Tahle investice do kvality se vám skutečně vyplatí.

Tvar obrouček úplně změní vzhled

Při výběru nových dioptrických brýlí popřemýšlejte i nad tím, kam bude brýle chtít nosit. Pokud je budete nosit pořád, zvažte, jaký životní styl vedete a jak se oblékáte. Tak, aby se vám zkrátka brýle hodily nejen k vaší osobnosti, vzhledu ale i stylu oblékání. Sportovní brýle do společnosti se moc nehodí a naopak. Berte v úvahu i své pracovní zařazení, jiný vzhled brýlí se totiž hodí na pracovní schůzky, na společenské události, pro studijní účely a jiný vzhled zase pro sportovní a volnočasové aktivity. Dior brýle z vás udělají hvězdu za každé situace.

 Dioptrické brýle budete nosit pořád, proto byste s jejich výběrem měli být naprosto spokojení. Dejte si proto záležet, vsaďte na kvalitu.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami