Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Nejlepší posilovna na Praze 10

6.10.2014

Záleží vám na vaší postavě a kondici? Běžným cvičením možná docílíte zpevnění postavy, ale pokud chcete na sobě opravdu tvrdě makat, pak je nejlepším řešením posilovna. Zveme vás do moderní posilovny. Posilovna Praha 10 přináší klientům unikátní propojení profesionálních služeb a moderního prostředí. Kromě kvalitních a rozmanitých posilovacích strojů můžete zvolit osobního trenéra, nebo využít doplňkových služeb? Pak rozhodně navštivte naši posilovnu, kterou najdete v Praze 10.

Cvičení nás baví

Fitness Praha 10 nabízí zejména nepřeberné množství posilovacích strojů, které jsou rozmístěny na ploše 400 m2. Posilovna je důmyslně rozdělena na čtyři části, každá je tematicky zaměřená. V kardio zóně se nachází stepper, orbitreky, veslovací trenažér a běhací pás. Kardio cvičení je velmi oblíbený a účinný způsob, jak zhubnout a dostat se rychle do kondice.

Pro celkové zpevnění postavy je vhodné doplňovat kardio cvičení s posilovacími stroji. Zaměřit se můžete na všechny svalové partie. Pokud jste do posilovny nikdy nechodili, pak vězte, že je vhodná také pro začátečníky. V posilovně můžete nabrat svalovou hmotu a zároveň zhubnout. Pravidelná návštěva posilovny vám zajistí dokonalou kondici a spokojenost se svou postavou.

Krása a odpočinek

Kromě posilovny zde můžete také dokonale relaxovat a zkrášlovat své tělo. Využijte například solárium, které splňuje všechny bezpečnostní normy a zajistí vám krásně opálenou pokožku. Svůdný pohled získáte profesionálním prodloužením řas a maximální relaxaci si dopřejte prostřednictvím masáží od kvalifikovaných masérů. Spojte příjemné s užitečným. Po náročném pracovním zápřahu si každý z nás zaslouží najít si pár hodin jen pro sebe. Cvičení a relaxace se dokonale doplňují, zkrášlující procedury vám zajistí neodolatelnou vizáž a zvýší sebevědomí.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami