Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Nepotřebujete náhodou zubaře v Praze?

26.3.2020

Víte, kolik lidí v České republice trápí zubní kaz? Možná tomu nebudete věřit, ale je nás 90 %! Na druhé straně je pravda, že v poslední době začalo zubní lékaře a dentální hygienu navštěvovat stále více lidí. Výjimkou není anizubař Praha adentální hygiena Praha. Po revoluci 1989 se totiž stalo, že prevence, kterou předtím absolvovali povinně žáci základních a středních škol, začala být podceňována. Ale ani předtím se v rámci preventivních prohlídek nezhotovovaly rentgenové snímky, takže opravdový stav chrupu byl i po provedené preventivní prohlídce tak trochu neznámou. Výsledkem toho všeho je, že stav chrupu populace v naší republice je spíše špatný - zejména v porovnání s ostatními státy západní Evropy.

Abyste nemuseli šetřit na zubní implantáty

Pokud namítáte, že si zuby pravidelně čistíte, a přesto trpíte zubním kazem, pak je třeba se zamyslet nad tím, zda čištění provádíte důkladně. Aby byly zuby opravdu čisté, aby nevznikal zubní kaz, nestačí pouhé použití běžného kartáčku. Jak by vám vysvětlili na dentální hygieně Praha 2, je třeba používat i další pomůcky - mezizubní kartáčky a dentální nitě. Je třeba totiž dokonale vyčistit všechny plošky zubu. Pokud tento postup nebudete dodržovat přinejmenším dvakrát denně, můžete si již dopředu začít šetřit na zubní implantáty Praha.

A co to vlastně zubní kaz je? Jedná se o infekční onemocnění. Na jeho vzniku se podílí několik faktorů. Tím rozhodujícím jsou mikroorganismy obsažené v zubním plaku. To by vám potvrdil i zubař Praha 2 ze stomatologie Praha 2.

Než se na stomatologii Praha dostanete

Zubní ordinace Prahase vám na vaše zoubky ráda podívá. Než se na stomatologii Prahadostanete, začněte dodržovat alespoň základní pravidla péče o zuby. Která to jsou?

  • Čistěte si zuby minimálně dvakrát denně,
  • po dobu alespoň dvou minut,
  • menším kartáčkem s kulatými měkkými štětinami.

Nejlépe uděláte, když se na preventivní prohlídku u stomatologa Praha objednáte ještě dnes!

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami