Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Neudělejte při výběru obývací stěny stejné chyby jako já!

1.10.2015

Nedávno jsme koupili vysněný byt a začali ho zařizovat. Kromě ložnice byl u nás na prvním místě obývací pokoj. Náš cíl byl jasný – zařídit ho moderně a pohodlně. Začali jsme u obývací stěny. Mysleli jsme, že je to snadné, ale jak se ukázalo, je tomu právě naopak. Narazili jsme hned na několik problémů, o které se s vámi chci podělit a možná vám tím výběr obývákové stěny ulehčit.

Při výběru obývací stěny jsme měřili málo

Naším cílem bylo vybrat takovou obývací stěnu, která bude moderní a současně praktická. Rádi čteme, takže jsme chtěli místo na knihy, manželka navíc i místo, kam si uloží „parádní“ skleničky a různé doplňky jako sošky, květiny apod. Soustředili jsme se proto jen na podobu stěny – na počet poliček, velikost komody apod., ale bez toho, aniž jsme si nejdříve dobře změřili místo, kde bude obývací stěna stát.

Málem jsme tedy koupili stěnu, kterou bychom prostorově do našeho obývacího pokoje neumístili. Na tuto chybu nás upozornil článek na téma: Jak si naplánovat obývací pokoj na portálu IDnábytek.cz. Jeho přečtení proto určitě doporučuji.

Barva naší nové moderní obývací stěny nebyla příliš dobrá volba

Dlouho jsme vybírali také barvu stěny. Oba máme rádi výraznost, ale právě v tomto ohledu se nám to moc nevyplatilo. Vůbec jsme nevzali v potaz to, že máme poměrně malý prostor. Vybrali jsme obývací stěnu tmavé barvy, a to nám opticky místnost zmenšilo. Kdybych vybíral dnes, raději bych volil bílou či světlou barvu přírodního dřeva. Současně s barvou jsme volili i moderní design. Několik dobrých rad ohledně volby designu najdete například na Nabytek-dnes.cz. My jsme se rozhodli jít do extravagance a opět to byla chyba. Už jen velmi těžko jsme vybírali sedací soupravu a další doplňky, které se ke stěně hodí. Radím vám: Nepřehánějte a držte se raději při zemi.

Co se týče ceny, měli jsme poměrně omezený rozpočet, ale zjistili jsme že i super moderní obývací stěnu lze sehnat levně.

Pokud chcete kvalitu za rozumou cenu stejně jako my: Vaši novu obývací stěnu kupte ZDE.

Tento obchod nás mile překvapil filtrem, který umožňuje výběr barvy, materiálu, dekoru aj. Navíc firma nabízí objednání výnosu a odbornou montáž stěny.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami