Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Nezáviďte sousedům, džem, marmeládu nebo zavařeninu si kupte

10.1.2018

Závidíte sousedům jejich zahrádku, na níž pěstují kromě jiného také rybíz, angrešt, jahody a jiné drobné ovoce, z něhož sousedka vždy vaří několik druhů marmelády a džemů? Teď, když jste objevili e-shop dobraspiz.cz, už závidět nemusíte. Džemy, marmeládyazavařeniny si můžete koupit přesně podle vaší chuti. Perfektně se hodí třeba na palačinky. Pochutnáte si na nich, když je přidáte do jogurtu nebo tvarohu. Vybírat můžete z českých i zahraničních produktů. Šípkovému džemu nebo zavařenině z višní s levandulí prostě neodoláte. Neodoláte ale ani čokoládovým bonbonům a pralinkám nebo oříškovému máslu.

Pochoutky nemusí být jenom sladké

Zdá se vám, že se první odstavec vychýlil tak nějak do sladka? Nevadí, druhý odstavec budeme směřovat do slana. Co tak třeba paštiky a teriny, naložené maso a klobásky, sýry a konfitury. Co vy na to? Jelení paštika, bažantí paštika - to jsou skutečné lahůdky, na kterých si můžete pochutnávat s chlebem či rohlíkem každý všední den. Hodí se však také pro slavnostní příležitosti. Stačí, když k nim přidáte sklenku dobrého vína, šálek kávy a dobrou náladu.

A protože se nám nezadržitelně blíží Vánoce, měli bychom pamatovat také na ty, kteří raději než čokoládě (třeba horké čokoládě), kakau a kakaovým bobům, dají přednostsirupům a nealko. Pro jistotu si připravte i čaje a pečené čaje.

Obchod, kde vám nabídnou vše, na co si jen vzpomenete

Co se týče pochutin, všichni, kteří odmítají vánoční cukroví kvůli mouce a bílému cukru, si budou moci pochutnávat na semínkách a sušených plodech, k chuti jim určitě přijdou také ořechy. Kompromisem pro všechny se mohou stát sušenky a krekry. Nechce se vám lítat od čerta k ďáblu a shánět 

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami