Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Objevte s námi klíč ke zdraví

3.4.2017

Náš e-shop Bonaloka se specializuje na prodej produktů s obsahem nejsilnějšího přírodního antioxidantu astaxanthinu. Astaxanthin můžete použít jako superpotravinu posilující imunitu, nebo při výrobě krému proti vráskám. Astaxanthin jako superpotravina i přidávaný do omlazujících krémů je přírodního charakteru, není alergenní, neobsahuje toxiny, lepek, ani jiné tělu škodlivé látky. Společnost Bonaloka uvádí na trh astaxanthin, jež je právem nazýván králem karotenoidů. V přírodě jej najdeme například v řasách, krevetách, lososech, humrech, anebo v peří plameňáků. Oranžové až červené zbarvení těchto organismů přímo závisí na obsahu astaxanthinu. U lososů napomáhá tento karotenoid při dlouhých tazích řekami a zdolávání překážek. U člověka výrazně posiluje imunitu a napomáhá celkové detoxikaci těla.

Jak si vytvořit vlastní omlazující krém

Astaxanthin působí blahodárně nejen na kardiovaskulární systém, svaly, celkově ovlivňuje správnou činnost mozku, zlepšuje zrak, ale především posiluje imunitní systém a pokožku. Pomůžeme vám s výrobou domácího omlazujícího krému, ke kterému potřebujete svůj běžný oblíbený krém, malé množství olivového oleje a velmi malé množství naší suché řasy s obsahem astaxanthinu. Tento přírodní antioxidant vás omladí a jeho blahodárné účinky budou zřetelné velmi brzy. Podívejte se na krátký videonávod, jak správně postupovat. Při dnešním životním stylu, znečištěném ovzduší, různých nešvarech, jako je kouření a nadměrná konzumace alkoholu, je přísun přírodních antioxidantů zcela na místě. Suchá řasa s vysokým obsahem astaxanthinu vám dopomůže i ke snížení cholesterolu přírodní cestou.

Umíme zpomalit proces stárnutí

Vyzkoušejte sílu astaxanthinu coby nejsilnějšího přírodního antioxidantu. Ptáte se, jak tyto přírodní antioxidanty fungují? Astaxanthin napomáhá odbourávat volné radikály, což jsou částice posilující nežádoucí reakce organismu, jako i jiné přípravky na posílení imunity. Zároveň díky omezení buněčného oxidačního stresu pomáhá zmírňovat vnitřní i vnější projevy stárnutí. Vždyť co víc si může každá žena přát, než opravdu účinné krémy proti vráskám? Díky naší nabídce získáte ucelený návod, jak si takový krém připravit doma, a navíc máte šanci zlepšit si celkově kondici a podpořit správnou funkci orgánů ve svém těle.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami