Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Operační čepice s vlastním potiskem dodají vašemu zdravotnickému zařízení styl

5.2.2022

Rádi byste vnesli do strohého nemocničního prostředí trochu veselé barevnosti, nebo byste rádi odlišili zaměstnance vašeho zdravotnického zařízení od ostatních? Řešením jsou kvalitní chirurgické či operační čepice s vlastním potiskem z nabídky firmy Bluearrow.cz. Operační čepice s potiskem mají velmi praktický střih, který se hodí na jakoukoli velikost a tvar hlavy. Obsahuje také velmi užitečné poutko, na které je možno si připnout roušku.

Operační čepice s vlastním potiskem vás odliší od ostatních

Velkou výhodou chirurgických či operačních čepic je možnost potisknutí celoplošným plnobarevným designem podle vašeho vlastního návrhu, který zajistí, že vaše operační čepice bude vypadat zcela podle vašich představ. Může být opatřena například vaším logem, jménem vašeho zdravotnického zařízení, reklamním sloganem anebo jakýmkoli jiným vzorem, například s dětskými motivy, což vaši malí pacienti určitě ocení. Barevné operační čepice s potiskem můžete bez problému prát na 60 stupňů, aniž by jejich barvy či tvar utrpěly. Velkou výhodou je také bezkonkurenčně nejnižší cena na trhu.

Proč si pořídit barevné operační čepice od Bluearrow.cz?

Práce lékařů a zdravotnického personálu je velmi náročná, proto je nezbytně nutné, aby se během jejího výkonu cítili co nejpříjemněji. Operační čepice ze stoprocentní bavlny, která dokonale saje pot a celoplošný potisk zářící barvami zajistí, že se při výkonu náročné lékařské profese budete cítit nejen pohodlně, ale také stylově. Pokud nevíte, jaký design operační čepice zvolit, nevadí. V Bluearrow.cz vám navrhnou originální design podle vašich požadavků sami. Prostředí zdravotnických zařízení bývá často poněkud strohé. S chirurgickými čepicemi ozdobenými pestrobarevným potiskem dokážete i do nemocničního prostředí vnést trochu dobré nálady.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami