Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Plesová virová sezóna

7.11.2018

Není zcela jisté, jestli popularitu tance do naší české kotliny přinesla hlavně hvězdná televizní taneční soutěž nebo celosvětový boom latinskoamerických tanců v rámci pěstění fyzické i duševní ženskosti a mužnosti. Ale příčina vlastně není důležitá, prostě se tančí a to k úžasu stačí.

Plesová sezóna je v běhu a taneční kurzy, jejichž obliba vzrůstá dokonce nejvíce mezi dospělými, jsou obsazené. První hodiny mají už tanečníci za sebou a v obchodech se emocionálně řeší reklamace ulomených podpatků po prvních krocích na parketu.

Roztančení nejsou ale zdaleka jen lidé, ale i jejich záškodníci. Ve víru tance, v autobusech, obchodech i ve sportovních halách plesají i viry a bakterie, které využívají každého propoceného prochladnutí, ať už je z tělesného výkonu, přemíry oblečení nebo zdrcujícího stresu.

Někteří ochotníci jim nezištně pomáhají i neřízeným kýcháním a kašláním bez kapesníků. Kromě doporučení kurzů ohleduplného chování, jejichž obliba naopak klesá, je velmi účinné řešit toto infekční období po vlastní ose a obrnit se silnou imunitou.

Zaručené preventivní metody na budování vlastního obranného antiviráku jsou vitamíny a celkově vyvážená strava, odpočinek, oblečení odpovídající počasí a teplotám uvnitř, teplé nápoje, mezi něž se dá zařadit i svařené víno, naopak omezení studených alkoholických nápojů na minimum a enzymoterapie.

Poslední jmenovaná metoda má u nás jméno lék Wobenzym a připraví tělesnou obranyschopnost tak, aby zareagovala na virové či bakteriální nebezpečí bez prodlení ihned po napadení, a nejen tanečníci se v klidu následující zimou protančili až do jara.

Více na www.wobenzym.cz.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami