Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Psychologická poradna vám ukáže správný směr

19.2.2016

Jak podle vás vypadá spokojený a šťastný život? je pravdou, že každý ctí jiné hodnoty, má zcela odlišné představy, přání a tužby - v konečném důsledku se zdraví a psychická pohoda stává tou nejdůležitější součástí našich životů a zároveň odrazovým můstkem pro splnění nastavených cílů. Nikdo vám však nezaručí, že vše půjde podle pomyslné předlohy, osud totiž nezapomíná na mnohé překážky a starosti, s kterými je nutné se vypořádat.

 

Existují i takové potíže, kde je zapotřebí vyhledat okamžitou odbornou pomoc a pokusit se problém krátkodobého či dlouhodobějšího charakteru vyřešit v místech nesoucí název psychologické poradenství. Nezáleží na tom, jestli je středem vašeho zájmu psycholog Praha, či odborník z jiného města - nepodceňujte řešení stresujících faktorů a sjednejte nápravu bez zbytečných prodlev.

 

Psychologická poradna Praha a její služby

 

Pedagogicko psychologická poradna, nacházející se v Praze, předkládá služby v oblasti emocionální a psychické podpory pro nejrůznější typy klientů. V první řadě je důležité učinit diagnostiku problematiky a vystopovat další nezbytná fakta vedoucí k co nejrychlejší nápravě ve smýšlení a životního stylu.

 

Nahlíží se na myšlenkové pochody i tělesné psychosomatické projevy, které specialistovi na lidskou duši lépe napoví, jakým směrem vede nejkratší cesta k úplnému uzdravení.V dnešní době se stále setkáváme s mírnou nedůvěřivostí k lékařům lidské psychiky, odhoďte všechny předsudky a zapracujte na svých potížích.

 

Individuální psychoterapie

 

Psychoterapie Praha poskytuje individuální přístup a nadstandardní zázemí vedené odborníky, jejichž profesionalita dokáže nabídnout pocit bezpečného prostředí. Tak by měla vypadat moderní nabídka služeb v komplexním měřítku s maximálním ohledem na potřeby současné společnosti. Individuání psychoterapie klade důraz na pochopení lidské duše a předkládá možnost se svěřit lidem, kteří dokážou poukázat na určité způsoby řešení vzniklých negativních struktur.

Psychologickou poradnu provozuje uznávaná společnost KTP, kde mimo jiné naleznete Danu Kubečkovou - psychoterapeutku, odbornici na koučink osobního rozvoje a poradenského psychologa pro dospělé.

 

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami