Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Sex dolls dříve a nyní

31.3.2020

 

Přestože to někomu může připadat zvláštní, Sex Dolls nejsou moderním vynálezem. I když dnešní supermoderní panny jsou vyráběny z pokročilých materiálů za použití současných nejmodernějších technologií, takže jsou téměř k nerozeznání od živých žen, sex dolls jsou vynálezem starým několik staletí. Již v 16. století holandští námořníci vyráběli z kůže figuríny jako pomůcky k masturbaci, které také na svých cestách prodávali. Obzvláště oblíbené bylo toto zboží zejména v tehdejším Japonsku. Tato obliba přetrvala dodnes v hovorové japonštině, kde se erotickým pannám často říká "holandské manželky". Modernější, nafukovací verze vznikly v Německu během druhé světové války, kde je dostávali němečtí vojáci. Po válce začala stoupat obliba erotických panen i v USA, díky masivní reklamě v erotických časopisech a sex shopech. Od té doby uplynulo hodně času a současné realistické panny mají jen pramálo společného s nevzhlednými nafukovacími figurínami. Jak se můžete sami přesvědčit v e-shopu Topsexdolls.cz, současné silikonové a TPE panny jsou prakticky k nerozeznání od živých žen. Některé modely jsou dokonce zevnitř vyhřívané, a dokáží si s vámi i povídat.

Významných pokroků dosáhli výrobci realistických panen i díky umělé inteligenci a robotice. V současnosti existují panny, které dokážou reagovat na dotek a dokonce se dokážou i hýbat. Díky využití umělé inteligence se technologie stále více přibližuje k bodu, kdy se sex dolls stanou skutečnými společníky osamělých mužů i žen. Umělá inteligence umožnuje takové věci, jako je zapojení se do sociálních interakcí, nebo dokonce projevy emocí. Tyto panenky mohou dokonce flirtovat!

Pokud si vyberete sex doll od autorizovaného prodejce, jakým je například https://www.topsexdolls.cz/, můžete si vaši novou silikonovou milenku upravit na míru vašemu vkusu. Získáte tak naprostý originál, který nikdo jiný nemá.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami