Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Silniční lišej a další jarní hity

28.5.2019

 

Venkovní sportovní sezóna je v plném proudu, i když počasí nevykazuje prvky stability. Někdy nás různé okolnosti ze stability dostanou taky, a pokud to není míněno jen metaforicky, spadneme ze sedla svého koně, moto-, nebo cyklo-biku a pocítíme náraz přímo na vlastní kůži. V lepším případě to odneseme jen tzv. silničním lišejem, v horším pak přijde ke slovu i slovutný lékař.

Tak či tak se téma rychlého zhojení rázem objeví na žebříčku priorit na horní příčce a na spodní pozice odsouvá jiné superstar. Kromě osvědčených úkonů jako je desinfikování tržných ran a odřenin, studené obklady na otoky vymknutých hlezen či zápěstí a dodržování rad ošetřujícího lékaře se dá poškozeným tkáním pomoct dodáním biokatalyzátorů tělesných procesů zvenčí tak, aby náš organismus vlastní silou zvládl hojení co nejrychleji a bez komplikací.

Lék Wobenzym obsahuje přesně vybrané enzymy, které imunita lidského těla užívá sama. Medikace 3x denně 7 tablet zásadně omezí otoky, výrazně zmírní bolest, a hlavně okamžitě nastartují procesy obnovující poškozené tkáně, takže celková rekonvalescence po úrazu se rapidně zkrátí.

V případě, že by váš úraz potřeboval dokonce i chirurgický zásah, nasazuje se v souladu s lékařovým doporučením s první pevnou stravou po operaci. Operatéři obvykle Wobenzym sami doporučují, protože mají praktické zkušenosti s rychlejším hojením pooperačních ran bez větších otoků a dalších komplikací. Více na www.wobenzym.cz.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami