Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Správná životospráva je cestou k lepšímu zdraví

24.5.2018

Hledáte cestu k tomu, jak se cítit lépe a mít více energie na každodenní zápřah i lepší obranyschopnost proti nejrůznějším virózám? Prvním krokem k lepšímu zdravotnímu stavu by měla být změna životního stylu, která kromě pravidelné fyzické aktivity zahrnuje také kvalitní, vyváženou stravu.

Konzervační látky a barviva jsou hrozbou pro zdraví

Strava plná konzervačních látek, barviv a dalších umělých složek se na stavu našeho těla neprojeví okamžitě, ale z dlouhodobého hlediska představuje pro organismus vážnou hrozbu. Naše vnitřní orgány si po mnoho let pamatují vše škodlivé, co je nutíme nezdravým, leckdy značně neuváženým stravováním zpracovat. Proto by mělo být naším cílem snažit se omezit příjem průmyslově zpracovaných potravin na minimum. Ani pečlivý výběr „zaručeně zdravých“ potravin však nemusí být zárukou jejich kvality. Naprostou jistotu o složení pokrmů a nápojů na vašem stole budete mít jedině v případě, že si je vyrobíte sami, v domácích podmínkách. Moderní spotřebiče vám s tímto pomohou a přípravu zdravých nápojů a pokrmů vám značně usnadní.

Dopřejte svému tělu jen to nejlepší

E-shop Přístroje pro zdraví nabízí pomocníky, díky nimž připravíte výborné domácí jogurty, upečete si pravý kváskový chléb, ale také vypěstujete vitamíny nabité klíčky, připravíte čerstvé vločky a mnoho dalšího. Za příklad nám mohou posloužit oblíbené šnekové vertikální odšťavňovače,  které jsou všestranné a můžete s nimi odšťavňovat prakticky jakékoli ovoce a zeleninu.

Práce s vertikálními odšťavňovači je velmi jednoduchá a jsou umyté v okamžiku. V rámci běžné údržby stačí jednotlivé součásti opláchnout proudem vody a vše opět snadno sestavit.Díky nízkým otáčkám zůstane ve vlastnoručně připravených šťávách maximum vitamínů a vychutnáte si ji bez pěny.Správná životospráva je cestou k lepšímu zdraví Hledáte cestu k tomu, jak se cítit lépe a mít více energie na každodenní zápřah i lepší obranyschopnost proti nejrůznějším virózám? Prvním krokem k lepšímu zdravotnímu stavu by měla být změna životního stylu, která kromě pravidelné fyzické aktivity zahrnuje také kvalitní, vyváženou stravu. Konzervační látky a barviva jsou hrozbou pro zdraví Strava plná konzervačních látek, barviv a dalších umělých složek se na stavu našeho těla neprojeví okamžitě, ale z dlouhodobého hlediska představuje pro organismus vážnou hrozbu. Naše vnitřní orgány si po mnoho let pamatují vše škodlivé, co je nutíme nezdravým, leckdy značně neuváženým stravováním zpracovat. Proto by mělo být naším cílem snažit se omezit příjem průmyslově zpracovaných potravin na minimum. Ani pečlivý výběr „zaručeně zdravých“ potravin však nemusí být zárukou jejich kvality. Naprostou jistotu o složení pokrmů a nápojů na vašem stole budete mít jedině v případě, že si je vyrobíte sami, v domácích podmínkách. Moderní spotřebiče vám s tímto pomohou a přípravu zdravých nápojů a pokrmů vám značně usnadní. Dopřejte svému tělu jen to nejlepší E-shop Přístroje pro zdraví nabízí pomocníky, díky nimž připravíte výborné domácí jogurty, upečete si pravý kváskový chléb, ale také vypěstujete vitamíny nabité klíčky, připravíte čerstvé vločky a mnoho dalšího. Za příklad nám mohou posloužit oblíbené šnekové vertikální odšťavňovače (z kw šnekové vertikální odšťavňovače odkazujte prosím na https://pristrojeprozdravi.cz/snekove-vertikalni-odstavnovace), které jsou všestranné a můžete s nimi odšťavňovat prakticky jakékoli ovoce a zeleninu. Práce s vertikálními odšťavňovači (z kw vertikální odšťavňovače odkazujte prosím na https://pristrojeprozdravi.cz/snekove-vertikalni-odstavnovace) je velmi jednoduchá a jsou umyté v okamžiku. V rámci běžné údržby stačí jednotlivé součásti opláchnout proudem vody a vše opět snadno sestavit.Díky nízkým otáčkám zůstane ve vlastnoručně připravených šťávách maximum vitamínů a vychutnáte si ji bez pěny.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami