Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Těsnění od firmy Techseal

1.1.2016

Vznik společnosti s ručením omezeným se datuje od roku 2006. Už od svých počátků společnost spolupracovala s profesionály a odborníky, jež pracovali v oboru utěsňování řadu let a mnohdy i celý svůj profesní život. Techseal tedy disponovala profesionalitou a tradicí již od samých počátků své činnosti a také díky tomu je nepostradatelným partnerem celé řady spokojených zákazníků. Hlavním krédem společnosti Techseal je maximální servis, nejvyšší spolehlivost, záruka a zodpovědnost. Vysoký důraz také klade na partnerské pozice se svými zákazníky s nimiž navazuje vztahy, jež jsou neustále upevňovány profesionální tradicí ze strany společnosti.

Sortiment společnosti Techseal je velice široký, a tak zákazníci zde naleznou vše od ložisek až například po kompenzátory.

Kuličková ložiska

Kuličková ložiska jsou považována za univerzální typ ložisek, jež se vyznačují nenáročností na údržbu a dlouhou životností. Po odborné stránce se kuličková ložiska dělí na jednořadá, dvouřadá, axiální, lineární a kuličky. Všechny tyto typy kuličkových ložisek naleznete v nabídce společnosti Techseal.

Automobilové řemeny

Klínové automobilové řemeny jsou velice opotřebovávanou a namáhanou součástí každého automobilu. Proto jsou na ně kladeny vysoké požadavky na dlouhou životnost s co nejmenšími nároky na údržbu a opravy. Společnost Techseal má ve své nabídce klínové řemeny jednoduché, ozubené, šestihranné i variátorové.

Těsnící kroužky

Z dalšího sortimentu společnosti Techseal jmenujme například různé druhy těsnících kroužků. Jak hlásá slogan společnosti, na těsnosti opravdu záleží, a protože každá situace vyžaduje specifický druh těsnění, naleznete v nabídkovém portfoliu těsnící kroužky O, V, X.

Kromě kamenné prodejny a výrobny provozuje společnost Techseal i internetový obchod, ve kterém naleznete veškerý sortiment.

Spolehněte se na těsnění od profesionální firmy i vy.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami