Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

8 tipů pro krásné a zdravé vlasy

20.2.2015

Fyzické i duševní zdraví je v současné hektické době tím nejdůležitějším. Pokud ovšem nebudete mít také zdravé vlasy, nebudete se cítit stoprocentně dobře. Čeho se tedy vyvarovat, a co naopak vyzkoušet?

Kvalitní péče o vlasy v 8 krocích

Kroků, které můžete udělat pro zdravější a krásnější účes, je celá řada. Některé jsou poměrně jednoduché, další vás budou stát nemalé úsilí a některé i peníze. Na zdraví vlasů ovšem šetřit nelze. Určitě si ale pamatujte, že méně je někdy více, takže nic nepřehánějte. Každopádně zde už je 8 tipů pro správnou péči o vlasy:

  • 1) V teplých měsících nevystavujte vlasy příliš často ultrafialovému záření, neboť je to může výrazně poškozovat.  
  • 2) Dodržujte správnou životosprávu a pokud možno se vyhýbejte stresovým situacím, ani to vlasům nesvědčí.
  • 3) Pořiďte si kvalitní přípravky pro péči o vlasy, které fungují buď jako prevence, anebo jako řešení již existujících potíží.
  • 4) Pokud to situace nezbytně nevyžaduje, určitě si nemyjte vlasy denně. Z dlouhodobého hlediska to pro váš účes není právě ideální.
  • 5) Požíváte-li kulmu či žehličku na vlasy, chraňte je ochrannými prostředky před působením příliš vysokých teplot.
  • 6) Omezte používání fénu na vlasy. Když už jej musíte používat, pořiďte si fén s ionizací, který ve vlasech udrží vodu.
  • 7) Pro zdraví vlasů je důležité také jejich prostřihávání, které perfektně zvládnete s efilačními kadeřnickými nůžkami.
  • 8) Veškeré kadeřnické potřeby a vlasovou kosmetiku nakupte v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz. Pořídíte si kvalitní přípravky pro péči o vlasy za dobré ceny.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami