Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Ulevte bolavým nohám

19.9.2017

Dokud je člověk mladý, je vše v pořádku a nic necítí. Když ale trochu zestárne, ozvou se naopak všechny neřesti mládí. Pokud jste dámy nosily krátká trička, tak můžete počítat s tím, že vás budou často bolet ledviny a možná jste si přivodily i nějakou chronickou nemoc. Jestliže jste neodložily ani na chvilku podpatky a jiné nevhodně tvarované boty, můžete se spolehnout na to, že vás v pozdějším věku budou bolet nohy, záda i klouby. To vše má za následek špatně zvolená obuv. Naštěstí však existuje jednoduchý a přitom efektivní způsob, jak tomu všemu včas předejít.

zdravotní obuv vám uleví od bolesti

Dámská zdravotní obuv

Pro většinu lidí a především žen je u obuvi nejdůležitější vzhled. A ty, které nedají dopustit na podpatky, navíc většinou žijí se stereotypem, že zdravotní obuv nemůže být hezká, a tak se hodí jen do botníků starších babiček. Přitom i zdravotní obuv dámská může být elegantní, barevná a originální. Dalším plusem navíc je, že necítíte bolest při každém kroku. Kvalitní zdravotní obuv vám navíc vydrží určitě déle než klasické boty, které koupíte v každé druhé obuvi. Jednoduše to poznáte tak, že se vám boty takzvaně nesešmajdají. Tím, že drží stále stejný tvar, pomáhají správnému držení těla a klouby i páteř budou tedy v místech, kde být mají. Speciálně navržená zdravotní obuv se totiž snaží stimulovat svalstvo nohou, a tím zlepšuje rovněž krevní oběh a celkovou tělesnou vitalitu.Dokud je člověk mladý, je vše v pořádku a nic necítí. Když ale trochu zestárne, ozvou se naopak všechny neřesti mládí. Nosily jste dámy krátká trička, tak můžete počítat s tím, že vás budou často bolet ledviny a možná jste si přivodily i nějakou chronickou nemoc. Neodložily jste ani na chvilku podpatky a jiné nevhodně tvarované boty, můžete se spolehnout na to, že vás v pozdějším věku budou bolet nohy, záda i klouby. To vše má za následek špatně zvolená obuv. Naštěstí však existuje jednoduchý a přitom efektivní způsob, jak tomu všemu včas předejít.

Zdravotní obuv

Všem problémům a bolestem nohou i zad můžete jednoduše zabránit, když si pořídíte kvalitní zdravotní obuv. Díky ní můžete dokonce zcela předejít plochým nohám, vybočenému palci či otlakům na chodidlech. Možná si to neuvědomujete, ale noha je jedním z nejvíce namáhaných a přitom opomíjených orgánů. A jako taková si zaslouží nadstandardní péči, proto by měla být zdravotně upravená obuv zcela běžná, pro kohokoliv a v jakémkoliv věku.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami