Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

V zubní ordinaci Kvalident se budete cítit příjemně a bezpečně

21.3.2016

Ačkoliv návštěva zubaře je vnímána jako nepříjemná záležitost, ze zdravotního hlediska je velice důležitá. Preventivní prohlídky předchází četným kazům, zánětům dásní a vážnějším zubním onemocněním. Stomatologická ordinace v Praze vystupuje z tuctového davu frustrujících a deprimujících ordinací a svým pacientům nabízí kvalitní a příjemné zázemí. Profesionálové pražské dentální kliniky Kvalident se postarají o chrup celé vaší rodiny.

Individuální a vstřícný přístup, moderně zařízené zubní ordinace, široké spektrum služeb – přesně tak by se dala charakterizovat dynamická klinika Kvalident. Portfolio služeb zahrnuje dětskou stomatologii, zubní implantologii, estetickou a záchovnou stomatologii, zubní protetiku, parodontologii, analgosedaci a léčbu temporomandibulárního kloubu.

Výše jmenované služby vám pravděpodobně nic neříkají. V laickém slovníku si můžete do stomatologické ordinace zajít například kvůli bělení zubů, což spadá do sekce estetické stomatologie. Dalším běžným zákrokem jsou zubní implantáty, které se jeví jako optimální řešení při ztrátě jednoho, několika i všech zubů.

Preventivní prohlídky už nebudou noční můrou

Při překročení prahu dentální kliniky Kvalident na vás dýchne přátelská a uvolněná atmosféra. Po usazení do křesla odpadne veškerý strach spojený s ošetřením chrupu. Zubní lékař vám vysvětlí veškeré plánované úkony a poskytne vám odbornou konzultaci. Používá šetrné prostředky k diagnostikování kazů a k digitálnímu snímkování.

Noví pacienti musí podstoupit vstupní prohlídku, na jejímž základě vám dentista vytvoří individuální plán sanace, estetické rehabilitace a prevence. A neměli byste zapomínat ani na zdravý chrup svých ratolestí. Čím dříve dítě navštíví stomatologickou ordinaci, tím lépe.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami