Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Výběr spodního prádla není jen o vkusu. Pánové, myslete i na své zdraví!

26.8.2019

Doby, kdy většina mužů výběr spodního prádla příliš neřešila, případně nákup nechávali na manželkách, jsou dávno pryč. Sortiment je rozsáhlý, a především zástupci mladší generace moc dobře vědí, že se stylovými spodky snadno zabodují u opačného pohlaví. Stále se bohužel podceňuje komfort a další aspekty ovlivňující zdraví. Proto při hledání ideálního kousku věnujte pozornost také materiálu a střihu. A samozřejmě berte ohled na příležitost, při které ho budete nosit.

Bavlna je skvělá, ale zelenou mají i jiné materiály

Vybrat správný materiál není vždy snadné. Nic proti stoprocentní bavlně – je příjemná k pokožce a při běžném nošení se v ní budete cítit skvěle. V případě některých střihů (např. tyto trenky Tommy Hilfiger) je doplněna elastanem, který jí propůjčuje pružnost. Nevýhodou bavlněného prádla je vysoká nasákavost, proto se nehodí pro extrémní sportovní výkony. Nasaje 10 – 20 % vlhkosti, pomalu schne a studí.

 

 

Neznamená to však, že by se bavlněné prádlo na sport nehodilo vůbec. Pokud se chystáte do posilovny, pak vám trenky Calvin Klein poslouží více než dobře. V případě celodenního cyklovýletu však raději sáhněte po termoprádle s přirozenými antibakteriálními a termoregulačními vlastnostmi. Dobrou volbou jsou spodky z bambusového vlákna, které je nejen antibakteriální, ale také hypoalergenní, prodyšné a odolné.

Jaký zvolit střih?

Odborníci se takřka jednohlasně shodují na tom, že ideálním spodním prádlem do postele jsou vzdušné, volně střižené trenky. Důvod je prostý – poskytují intimním partiím volnost a neobepínají je těsně jako jiné střihy prádla. Podle lékařů může přehřívání varlat v důsledku nošení upnutého prádla způsobovat neplodnost.

 

Během dne neváhejte sáhnout po boxerkách nebo dobře střižených slipech. Ovšem platí to samé, co v případě prádla na spaní: spodky by vás neměly příliš škrtit.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami