Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Vymažte starosti s dárkovým poukazem na wellness

17.1.2018

Stále více lidí si není jisto při výběru vhodného dárku. Obchodníci nás vytrvale přesvědčují, že právě jejich produkt je ten užitečný, správný, dostatečně luxusní. Navíc se nezdráháme často si udělat radost a to, co se nám líbí, si prostě rovnou sami pořídíme. Dárci tím přemýšlení nikterak neusnadňujeme. Jak si poradit a čím skutečně potěšit své nejbližší? Zkuste darovat víkendový wellness pobyt. Má to hned několik předností.

Darujte svým známým poukázku, darujete radost

V podobě poukázky na wellness pobyt jste předali něco trvalého. Zážitky vám z paměti zkrátka nikdo nevymaže. Kromě toho si může obdarovaný svůj dárek do jisté míry přizpůsobit tomu, co se mu líbí a co mu vyhovuje. Jak pobyt stráví, které procedury absolvuje, co vyzkouší nebo ochutná? To je čistě na něm.

Víkendový wellness pobyt ocení všichni ti, kteří už mají věcí až přespříliš a vlastně netuší, co by si ještě mohli přát. Mimo to je většina lidí v současné době vystavena stresu a přílišnému tlaku. Co tak pro svoje blízké udělat více, než že z nich na chvíli sejmete všechny povinnosti a umožníte jim, aby si odpočinuli od všedních starostí?

Potěšení v Luhačovicích

Dopřejte si možnost zapomenout na každodenní shon v okouzlujícím prostředí luhačovického hotelu Augustiniánský dům. Ten se nachází přímo v srdci známých lázní. Možností, které zde vyzkoušet, existuje skutečně mnoho. Pro o něco snazší volbu můžete vyzkoušet předem připravený speciální wellness balíček. Co vás v něm čeká?

V první řadě je to ubytování na dvě noci pro dvě osoby v nádherném romantickém prostředí prostorného a pohodlného dvoulůžkového pokoje, a to dle vlastního výběru. Dále si můžete vychutnat nabídku hotelové restaurace. Ta při skladbě svého menu klade důraz primárně na sezónní potraviny, což umožňuje připravovat pokrmy vždy z čerstvých a kvalitních surovin. A chybět nemůže ani vstup do wellness centra s příznačným jménem Harmonie, kam můžete zavítat kdykoli během svého pobytu zcela bez omezení. Součástí je také občerstvení a možnost využívat služby lobby baru.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami