Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Využijte služeb centra asistované reprodukce

12.2.2016

Založení rodiny je krásným snem, ke kterému se uchýlí většina párů. Základem každé rodiny jsou potomci, děti, které vám přinesou radost do života. Pokud je cesta za rodinou překřížena neplodností nebo jinými problémy, které vám v těhotenství brání, je zapotřebí se obrátit na centrum asistované reprodukce, které se o řešení problémů postará.

Mnoho lidí se za svůj problém stydí, není ovšem žádný důvod se stydět, nemožnost počít dítě se týká každého pátého páru. Takovým párům pomáhá centrum Eurofertil, kde pracují renomovaní odborníci, kteří se postarají o identifikaci problému a jeho řešení. Již nespočtu párům pomohli s plodností a to tím nejpřirozenějším způsobem.

 

Centrum asistované reprodukce Eurofertil

Možná si říkáte, u koho je problém, jestli u partnera nebo u partnerky. 40% případů neplodnosti se týká mužů a 40% žen, následně 10% obou zároveň. U zbytku nelze příčinu jednoznačně stanovit. Pokud se snažíte o dítě a ono stále nepřichází, je třeba naslouchat vašemu tělu. Pokud se ženám do 35 let věku nepodaří do roku otěhotnět, měly by se obrátit na odborníky. To samé se týká žen nad 35 let, kterým se nepodaří otěhotnět do půl roku.

Asistovaná reprodukce je v centru Eurofertil jedním z nejčastějších úkonů, který má vysokou úspěšnost. Zřejmě vás zajímá umělé oplodnění cena, ceník se všemi úkony lze vidět na Eurofertil.cz, mnoho z nich alespoň částečně hradí zdravotní pojišťovna.

Jak návštěva probíhá

Návštěvě centra Eurofertil předchází nejprve doporučení od gynekologa a předchozí zavolání. Při samotné návštěvě se odhalí skutečný problém toho, proč nemůžete mít dítě, aby se mohlo najít adekvátní řešení. Někdy může jít třeba jen o málo pohyblivé sperma partnera, příčin může být celá řada. Nejprve se tedy provede diagnostika, respektive komplexní vyšetření neplodného páru, které zahrnuje hormonální profil, spermiogram, genetická, imunologická i endoskopická vyšetření aj.

Po diagnostice následuje adekvátní léčba.

Z návštěvy centra nemusíte mít strach, profesionálové s mnohaletou praxí vás překvapí příjemným a lidským přístupem, ale i profesionální péčí, která povede ke splnění vašeho snu a přivedení vašich potomků.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami