Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Zažijte dokonalé uvolnění při tantra masáži

23.8.2018

Slovo tantra je do značné míry magické a mystické. Mnohým z nás se vybaví právě spirituálno a také něco, co se pojí s velmi intimní oblastí. Ano, prakticky všechny tyto myšlenky lze spojit a o tantře leccos vypovídají. Především tento pojem představuje cestu k nalezení vlastního vnitřního já a svobody. Vše má vycházet z přirozenosti. Z této filosofie vychází jednoznačně i tantrická masáž, která má dokonale pozitivně stimulovat všechny vaše smysly a pomoct k rozproudění energie. Samozřejmě se spojuje s neskutečným vzrušením a sexuální oblastí.

Tantrická masáž nepředstavuje sex!

Ano, tantrická masáž musí být intimní a dokáže přivést jak ženu, tak i muže k orgasmu. Se sexem ovšem nemá prakticky nic společného. Vzájemné doteky totiž při celém procesu neexistují. Má-li někdo takové představy, pak se mýlí. Velkou výhodou tantrické masáže u profesionálů je také fakt, že daného člověka přesně připraví na to, co jej bude čekat. Ten si může rozmyslet, zdali se celého procesu zúčastní sám, nebo s partnerem či partnerkou.

Klasická, nebo párová masáž?

Propojit vzájemně energii dvou lidí, již jsou si velmi blízcí, může pro oba představovat dokonalý prožitek. Vše záleží na tom, jak tuto lidé k intimní oblasti přistupují. Jestliže máte pocit, že by si partner něco takového nedokázal užít, není nutné jej do toho nutit. Ne každý je ochoten pustit do své intimní zóny dalšího člověka, na něhož není zvyklý. Pokud se vám to ale podaří, zažijete oba něco nevšedního a dokonale vzrušujícího.

Účel není důležitý

Možná se vám tato formulace zdá poněkud nešikovná, nicméně u tantrické masáže je tomu skutečně tak. Především pánové se naučí, že všechno nemusí mít přesný výsledek v podobě orgasmu. Naopak, vyplatí se nechat situaci plynout, pouze si užívat a osvobodit své smysly. Přesně o to se pokouší i Erotické masáže Praha, jejichž nabídka pojímá mimo jiné právě také tantrické masáže.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami