Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Zdravé sezení je základ dobře odvedené práce

25.5.2016

Trávíte opravdu mnoho času sezením za kancelářským stolem, či u počítače? Trápí Vás po příchodu domů bolesti zad? Potom věřte, že mezi lidmi se sedavým zaměstnáním, nejste zdaleka jediní s tímto problémem. Je to způsobeno tím, že ke dlouhému sezení není naše tělo uzpůsobené a často hledáme velmi nezvyklé úlevové polohy, nebo naše záda hrbíme, neboť udržet je vzpřímeně několik hodin je obtížné. Ovšem ne, pokud pro ně máte tu správnou oporu.

Pokud si pořídíte kvalitní zdravotní kancelářskou židli, potom kromě ústupu bolesti můžete pozorovat ještě další jev. Pokud Vás nebude od Vaší práce rozptylovat bolest, může značně stoupnout i Vaše pracovní nasazení a výkonnost.

Posilujte a pracujte zároveň

Jaký je rozdíl mezi klasickou kancelářskou židlí a tou zdravotní? Nezbytnou součástí obou těchto výrobků je jistě anatomický tvar, pohodlná opěrka, dostatečná šířka, stabilní a pevný podvozek a kvalitní materiály. Hlavní rozdíl je ale v sedáku zdravotní židle, který je vlastně nestabilní plošinou. Kvůli tomu musíme neustále udržovat rovnováhu a tím posilujeme svaly pánve, břicha i zad. Děláme to však naprosto nevědomě a automaticky a vůbec se tím nemusíme nechat rozptylovat od práce. Jedním z druhů zdravotních kancelářských židlí jsou také takzvané židle Half-ball, které mají sedák ve tvaru půlmíče.

 

Zdravotní kancelářské židle jsou nejen skvělou prevencí, ale kromě toho, díky skvělému designu, budou ve Vaší kanceláři skutečně skvěle vypadat.

 

Přinášíme Vám opravdu široký výběr nejen zdravotních, ale i ostatních židlí a křesel do kanceláře.

Stejně jako všechno ostatní i kancelářská křesla u nás můžete nakupovat velmi výhodně. Kvalitní totiž neznamená vždy drahé.

 

Můžete se těšit na:

- Dopravu zdarma

- Široký sortiment

- Záruku 7 let

- Skvělé ceny

- velmi rychlé dodání (zboží máme skladem)

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami