Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®

Baleríny Melissa? K nakousnutí!

10.2.2016

Stalo se vám někdy, že jste měli chuť zakousnout se do vlastní boty? Že ještě ne? Tak se vsaďte, že s balerínami Melissa se vám to zaručeně stane. Ptáte se proč? Protože baleríny Melissa jsou skutečně speciální a navíc překrásně voní! No a kdo by se nechtěl zakousnout například do čerstvých lesních jahod? Přesně tak, totiž můžou vaše balerínky vonět! Stačí si jen správně vybrat.

Baleríny Melissa jsou prostě a zkrátka famózní záležitost

Jak jsme již zmínili, balerínky Melissa disponují voňavou vlastností. Kdo by nechtěl, aby jeho boty neustále krásně voněly že? No a vy si nyní můžete díky značce Melissa takové boty dopřát a už nepoužívat neustále dokolečka různé spreje do bot. Sami si vyberete takové baleríny, podle toho jakou vůni byste rádi, ale samozřejmě se budete rozhodovat i podle vzhledu bot. Toho se ale rozhodně nemusíte obávat. Gumové baleríny Melissa nabízejí široký výběr druhů i barev. Ať už potřebujete klasické a zároveň stylové baleríny například do divadla, k šatům či do práce, není to žádný problém. Jestliže ale sháníte naopak něco na páteční party u přátel nebo v klubu, i tak si vyberete. Baleríny Melissa jsou často zdobené rebelskými ostny, které jsou samozřejmě různě veliké, nebo také gumovými mašlemi či nějakým pěkným srdíčkem.

To ale nejsou všechny důvody, proč jsou voňavé boty Melissa tak skvělé. Tato obuv je totiž vyráběna ze speciálního plastového materiálu Meltex, díky kterému se balerínky hravě přizpůsobí vaší nožce a vy už si tak nikdy nebude stěžovat na nepohodlné botičky. A nyní nejspíše ohromíme milovníky životního prostředí. Botky Melissa jsou totiž snadno recyklovatelné a ekologické. Díky svým skvělým vlastnostem si tyto baleríny získaly přízeň již po celém světě.

Značka Melissa však nejsou jen baleríny. Sehnat můžete také holínky, sandále nebo oblíbené žabky. Pro milovnice lodiček se tu také několik překrásných kousků najde. Kdo by chtěl ale vyzkoušet něco speciálního, doporučujeme koupit tenisky této značky. Jsou opravdu jiné než klasické tenisky.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=g2dal5iWLyg

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus