Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění. K čemu je dobrý rybí tuk? Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/ Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Bezbolestná liposukce – podvod nebo zázrak

20.4.2011
Liposukce
Existuje mnoho žen a mužů, kteří se snaží žít zdravě a pravidelně se hýbat. Přesto je může trápit větší bříško, stehna nebo zadek, kterého se nemůžou za žádnou cenu zbavit. Několikrát možná zvažovali podstoupení klasické liposukce, ale děsí se dobrovolného chirurgického zásahu. Právě pro takové osoby před pár lety začala kosmetická a wellness centra nabízet liposukci neinvazivní (kavitační), kterou často propagují jako tzv. liposukci bezbolestnou nebo liposukci třetí generace. Velkým lákadlem je také cena, která je proti klasickému odsátí tuku nesrovnatelně nižší.

Zkušenosti osob, které se rozhodli kavitaci podstoupit, se však diametrálně liší. Různá kosmetická studia totiž používají k odbourávání tuku různé typy přístrojů, které poskytují rozličné výsledky. Pojďme si konkrétní přístroje popsat a přiblížit si jejich skutečné účinky.

Ultracontour

Přístroj pracuje na principu přesně směrovaných ultrazvukových vln, které by měly tukové buňky rozbíjet. Obsah buněk se uvolní a tělo je přirozeně lymfatickým systémem vyloučí. Po absolvování potřebného počtu procedur slibuje výrobce průměrný úbytek 5-6 cm tuku.

Délka jednoho ošetření: 60 minut
Počet nutných ošetření: 3-6
Cena: cca 10 000 Kč za 6 procedur

VaCaVite Prestige

Jak je z názvu přístroje patrné, tato zeštíhlující metoda využívá kromě kavitace také vakua. Díky vakuu se aplikátor více tiskne k pokožce a kavitace tak zasáhne větší množství podkožního tuku. VaCaVite je jediný přístroj, který slibuje dobré výsledky již po pěti půlhodinových ošetřeních, za cenu srovnatelnou s ostatními přístroji.

Délka jednoho ošetření: 30 minut
Počet nutných ošetření: 5
Cena: cca 10 000 Kč za 5 procedur

 
EXILIS - bezbolestná neinvazivní liposukce

Tento přístroj odbourává přebytečný tuk, odstraňuje a vyhlazuje vrásky a jizvy, léčí celulitidu. Aktivní látky vnikají do těla kombinací ultrazvuku a tepelné energie, které stimulují v těle metabolismus a přispívají k rychlému a bezbolestnému vylučování tuku. Díky nepříliš velké ošetřovací hlavici je vhodné ošetření menší oblasti.

Délka jednoho ošetření: 60 - 70 minut
Počet nutných ošetření: 4-6
Cena: cca 15 000 Kč za 5 procedur

 
AQUAFORÉZA - neinvazivní mezoterapie

Podobně jako předchozí metoda, i Aquaforéza využívá kombinaci dvou metod - laseru a elektrických impulsů. Účinné látky v těle stimulují metabolismus a lymfatický systém, posilují svaly, vyhlazují vrásky a ničí celulitidu. Představa elektrických výbojů u většiny osob nevyvolává příliš velkou důvěru.

Délka jednoho ošetření: 30 - 60 minut
Počet nutných ošetření: 6 - 10
Cena: cca 10 000 Kč za 10 procedur

 
TriPollar

Překonává omezení monopolární a bipolární radiofrekvence. Do podkožních tukových vrstev je opět pomocí elektrod přesně vedena elektrická energie, která působí na kolagenová vlákna v těle. Výrobce slibuje okamžitě viditelné výsledky v podobě vytvarování obličeje a těla od prvního ošetření.

Délka jednoho ošetření: 60 minut
Počet nutných ošetření: 8
Cena: 9 000 - 12 000 Kč za 8 procedur


SmoothShapes

Aplikační hlavice přístroje kombinuje dynamický laser a světelnou LED energii s mechanickou masáží válečky umístěnými ve vakuové podtlakové komůrce aplikační hlavice. Procedura je zaměřena především na odbourávání celulitidy.

Délka jednoho ošetření: 60 minut
Počet nutných ošetření: 8
Cena: 500 - 1 000 Kč za 1 proceduru


Pokud se rozhodneme kavitační metodu pro formování postavy podstoupit, měli bychom zvážit, jaké konkrétní výsledky od procedur očekáváme a podle toho také zvolit přístroj. Trápí-li nás celulitida na zadku, investujme své finance raději do salonu, který používá SmootShapes, pro vyhlazení pokožky a zbavení jizviček je účinný Exilis a Aquaforéza.  Pro skutečný úbytek centimetrů a odbourání tuku je pak vhodný Ultracontour a VaCaviet Prestige, případně TriPollar. Většina salonů doporučuje k proceduře provádět lymfatické masáže, které mají za úkol obnovit správnou funkci lymfy.
 
Na závěr je třeba zdůraznit, že žádná v uvedených metod nedokáže zázraky a je potřeba dodržovat správnou životosprávu a o své tělo pečovat i  po ukončení všech potřebných procedur. V opačném případě se může stát, že se nám tukové polštářky znovu na těle udělají.

 
Autor: Tereza Matějková

 

 

Zpět na výpis článkůblog comments powered by Disqus